Півфінал чемпіонату  України 2013 року з класичних шахів

серед юнаків і дівчат 1997-1998 р.н.

 

м. Дніпропетровськ, 02-11.12.2012

 

Головний суддя  –  міжнародний арбітр  Варицький І.Є. (Дніпропетровськ)

 

 

 

Система: швейцарська, 9 турів.

Контроль часу: по 90 хвилин на перші 40 ходів плюс 30 хвилин

до закінчення партії кожному учаснику з додаванням 30 секунд

за кожний зроблений хід, починаючи з першого.


Юнаки

 

Тур 9

 

Становище учасників

 

-------------------------------------------------------------------------------

No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We

-------------------------------------------------------------------------------

  1.    3  Аветисян Тигран        кмс  7.0  51.0  38.75  37.0  2265 2389 +1.34

        8  Сычевский Андрей       кмс  7.0  49.5  36.50  38.0  2173 2377 +2.30

  3.   15  Елисеев Евгений        кмс  6.5  50.0  33.50  35.5  2192 2334 +1.73

  4.    7  Белоус Михаил          кмс  6.0  50.0  31.25  35.0  2181 2287 +1.27

        6  Пен Ли Мин             кмс  6.0  49.5  31.25  30.0  2278 2250 -0.28

       11  Басько Богдан          кмс  6.0  48.5  30.00  33.0  2187 2252 +0.84

        9  Меллер Ян              кмс  6.0  48.0  30.00  33.0  2138 2266 +1.59

       10  Казаков Максим         кмс  6.0  39.5  25.50  28.5  2165 2200 +0.47

       14  Немец Александр        кмс  6.0  39.5  24.75  27.0  2187 2167 -0.14

 10.    5  Ватинян Гор            кмс  5.5  53.0  30.50  33.0  2245 2246 +0.08

        2  Тряпишко Александр     кмс  5.5  44.5  25.25  26.5  2256 2173 -0.87

       13  Мусиенко Даниил        кмс  5.5  40.5  21.00  28.0  2155 2178 +0.39

       29  Дудник Андрей            1  5.5  40.5  22.50  21.5  2022 2165 +1.73

 14.   21  Исаев Максим             1  5.0  45.0  23.00  27.5  2073 2155 +0.96

       24  Журавлев Иван          кмс  5.0  43.5  22.00  27.0  2108 2147 +0.45

       41  Мосейко Андрей           1  5.0  43.5  23.50  24.0  2023 2142 +1.41

       22  Растрёпин Юрий           1  5.0  43.5  21.00  23.5  2050 2126 +0.88

       16  Кулеш Владислав        кмс  5.0  42.5  19.00  28.0  2131 2089 -0.48

       20  Бельский Илья            1  5.0  42.0  20.50  24.0  2066 2127 +0.73

       27  Басс Иван                1  5.0  42.0  20.00  21.0  2139 2125 -0.18

        1  Савенчук Владислав     кмс  5.0  39.0  20.75  23.5  2148 2060 -1.01

       23  Яницкий Юрий             1  5.0  39.0  18.25  21.5  2074 2117 +0.47

 23.    4  Малютин Александр      кмс  4.5  46.5  20.50  28.0  2140 2097 -0.49

       17  Смирнов Михаил         кмс  4.5  44.0  20.75  24.0  2108 2102 -0.10

       44  Скотников Глеб           1  4.5  35.0  13.50  17.5  1922 1996 +0.89

 26.   12  Чайковский Андрей      кмс  4.0  41.5  15.50  22.5  2098 1999 -1.16

       18  Шемякин Валерий        кмс  4.0  40.5  14.50  21.5  2071 2026 -0.55

       46  Ткачев Константин        1  4.0  40.0  17.50  21.0  2089 2024 -0.75

       31  Гаюн Дмитрий             1  4.0  38.5  13.75  16.5  2042 1970 -0.84

       45  Стасюк Виталий           1  4.0  38.0  14.75  20.0  2016 1994 -0.25

       32  Гергель Евгений          1  4.0  37.5  14.00  19.0  1975 1983 +0.13

       33  Ильченко Антон           1  4.0  36.5  13.50  15.0  1960 1961 +0.02

       26  Софийчук Анатолий        1  4.0  36.0  15.25  18.5  1976 2012 +0.41

       28  Белодед Артем            1  4.0  34.5  12.25  17.0  1953 1992 +0.44

       38  Куцанян Андраник         1  4.0  33.5  10.25  14.0  1938 1972 +0.39

 36.   34  Карбань Александр        1  3.5  37.5  11.50  16.0  1899 1926 +0.23

       19  Скрипка Никита         кмс  3.5  37.0  12.50  21.5  2100 1962 -1.64

       30  Ермачков Илья            1  3.5  31.5   7.50  16.0  1992 1888 -1.31

 39.   35  Карнаш Андрей            1  3.0  39.5  11.50  16.0  2044 1945 -1.18

       25  Мукук Осман              1  3.0  38.0   9.75  18.0  1854 1935 +0.73

       40  Миронович Егор              3.0  31.0   6.75  14.0  1936 1848 -1.05

       43  Резник Максим            1  3.0  30.5   7.00  16.0  1914 1862 -0.64

 43.   42  Паламарчук Андрей        1  2.5  36.5   8.00  12.5  2013 1845 -2.03

       37  Крикент Игорь            1  2.5  34.5   6.00  14.0  1926 1828 -1.22

 45.   39  Ларионов Андрей          1  2.0  31.0   3.75  10.0  1869 1727 -1.59

 46.   36  Котов Борис              1  0.5  30.0   1.50   0.5  1798 1521 -2.12

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Таблиця результатів

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No.  PNo.  Name                          R1    R2    R3    R4    R5    R6    R7    R8    R9    CB Score

------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1.    3  Avetisian, Tigran            27w1  12b1   9wЅ  21b1  11wЅ   8b1  15wЅ   5b1   6bЅ   -1  7.0

        8  Sychevskyy, Andriy           31b1  22w1  24b1   5w1   7b1   3w0  11b0   4w1  15b1   -1  7.0

  3.   15  Eliseev, Evgeniy             38w1   6b1   7b0   2w1  19b1  16w1   3bЅ  11w1   8w0    1  6.5

  4.    7  Belous, Mikhail              30w1  16b1  15w1   4b1   8w0   5wЅ   6bЅ   9bЅ  10wЅ    1  6.0

        6  Peng, Li Min                 29b1  15w0  23b1  17wЅ  18b1   9bЅ   7wЅ  21b1   3wЅ   -1  6.0

       11  Basko, Bogdan                34w1  42b1   5b0  20w1   3bЅ  13w1   8w1  15b0   9wЅ    1  6.0

        9  Miellier, Yan                32w1  25b1   3bЅ  13w1   5b0   6wЅ  16b1   7wЅ  11bЅ   -1  6.0

       10  Kazakov, Maksym              33b1  24w0  25b1  19w0  35b1  20wЅ  17b1   2w1   7bЅ   -1  6.0

       14  Nemets, Alexandr             37b1   5w0  29bЅ  35wЅ  41bЅ  25w1  20b1  22wЅ   1b1   -1  6.0

 10.    5  Vatinyan, Gor                28w1  14b1  11w1   8b0   9w1   7bЅ   2wЅ   3w0  13bЅ    1  5.5

        2  Triapishko, Olexandr         26b0  45w1  22b1  15b0  23w1  19w1   5bЅ  10b0  41w1   -1  5.5

       13  Musiienko, Danylo            36w1   4bЅ  18w1   9b0  21wЅ  11b0  27w1  46b1   5wЅ    1  5.5

       29  Dudnik, Andrey                6w0  44b1  14wЅ  16b0  46w0  42b1  34w1  17w1   4b1    1  5.5

 14.   21  Isayev, Maksym               43bЅ  41w1   1b1   3w0  13bЅ  17wЅ  18b1   6w0  22bЅ   -1  5.0

       24  Zhuravlev, Ivan              46w1  10b1   8w0  12b1  16w0   4b0  45w1   1w0  32b1    1  5.0

       41  Moseyko, Andrei              18wЅ  21b0  28w1  22bЅ  14wЅ  12bЅ  23w1  16b1   2b0   -1  5.0

       22  Rastropin, Yuriy             44w1   8b0   2w0  41wЅ  37b1  46bЅ  12w1  14bЅ  21wЅ    1  5.0

       16  Kulesh, Vladyslav            39b1   7w0  37b1  29w1  24b1  15b0   9w0  41w0  28b1   -1  5.0

       20  Beljskij, Ilja                4w0  38b1  42w1  11b0  27w1  10bЅ  14w0  32bЅ  45w1    1  5.0

       27  Bass, Ivan                    3b0  33w1  17b0  31w1  20b0  26w1  13b0  18w1  12w1    1  5.0

        1  Savenchuk, Vladislav         25w0  34b1  21w0  32bЅ  44w1  30b1   4wЅ  24b1  14w0    1  5.0

       23  Yanitsky, Iury               45bЅ  17wЅ   6w0  40b1   2b0  35w1  41b0  31w1  33w1    1  5.0

 23.    4  Maliutin, Oleksandr          20b1  13wЅ  43b1   7w0  17bЅ  24w1   1bЅ   8b0  29w0   -1  4.5

       17  Smirnov, Mikhail             40wЅ  23bЅ  27w1   6bЅ   4wЅ  21bЅ  10w0  29b0  46w1    1  4.5

       44  Skotnicov, Gleb              22b0  29w0  33bЅ  39w1   1b0  37w1  30w1  12b0  34w1    1  4.5

 26.   12  Chaikovsky, Andrey           35b1   3w0  26b1  24w0  25bЅ  41wЅ  22b0  44w1  27b0   -1  4.0

       18  Shemyakin, Valeriy           41bЅ  26w1  13b0  43w1   6w0  45bЅ  21w0  27b0  35w1    1  4.0

       46  Tkachov, Kostyantyn          24b0  31w1  35b0  26wЅ  29b1  22wЅ  19b1  13w0  17b0   -1  4.0

       31  Gayun, Dmitriy                8w0  46b0  38w1  27b0  40w1  34bЅ  28wЅ  23b0  43w1    1  4.0

       45  Stasyuk, Vitaliy             23wЅ   2b0  40wЅ  30bЅ  32w1  18wЅ  24b0  25w1  20b0    1  4.0

       32  Gergel, Evgeniy               9b0  39w1  19b0   1wЅ  45b0  38w1  25b1  20wЅ  24w0    1  4.0

       33  Ilchenko, Anton              10w0  27b0  44wЅ  34b0  42wЅ  43w1  40b1  26w1  23b0    1  4.0

       26  Sofiychuk, Anatoly            2w1  18b0  12w0  46bЅ  34wЅ  27b0  35w1  33b0  40w1    1  4.0

       28  Bilodid, Artem                5b0  35wЅ  41b0  37wЅ  38bЅ  39w1  31bЅ  19w1  16w0    1  4.0

       38  Kutsanyan, Andranik          15b0  20w0  31b0  36w1  28wЅ  32b0  42w1  30b1  19bЅ   -1  4.0

 36.   34  Karban, Alexandr             11b0   1w0  39bЅ  33w1  26bЅ  31wЅ  29b0  37w1  44b0   -1  3.5

       19  Skripka, Nikita              42w0  36b1  32w1  10b1  15w0   2b0  46w0  28b0  38wЅ    1  3.5

       30  Ermachkov, Ilja               7b0  37w0  36b1  45wЅ  43b1   1w0  44b0  38w0  39b1   -1  3.5

 39.   35  Karnash, Andriy              12w0  28bЅ  46w1  14bЅ  10w0  23b0  26b0  42w1  18b0   -1  3.0

       25  Mukuk, Osman                  1b1   9w0  10w0  42b1  12wЅ  14b0  32w0  45b0  36bЅ   -1  3.0

       40  Mironovich, Egor             17bЅ  43w0  45bЅ  23w0  31b0  36b1  33w0  39w1  26b0   -1  3.0

       43  Reznik, Maxim                21wЅ  40b1   4w0  18b0  30w0  33b0  39bЅ  36w1  31b0   -1  3.0

 43.   42  Palamarchuk, Andriy          19b1  11w0  20b0  25w0  33bЅ  29w0  38b0  35b0  37w1   -1  2.5

       37  Krikent, Igor                14w0  30b1  16w0  28bЅ  22w0  44b0  36w1  34b0  42b0   -1  2.5

 45.   39  Larionov, Andrey             16w0  32b0  34wЅ  44b0  36w1  28b0  43wЅ  40b0  30w0    1  2.0

 46.   36  Kotov, Boris                 13b0  19w0  30w0  38b0  39b0  40w0  37b0  43b0  25wЅ   -1  0.5

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

СПИСОК  УЧАСНИКІВ  ПІВФІНАЛУ  ЧЕМПІОНАТА  УКРАЇНИ  З  ШАХІВ  СЕРЕД  ЮНАКІВ   ДО 16 РОКІВ

 

02 - 11 грудня  2012р.

     

                                                                                                                     м.Дніпропетровськ

   
             
Прізвище, Ім'я, по батькові Рік народж. Розряд Рейтинг  FIDE Рейтинг національн Місто
1 Савенчук Владислав 07-10-1997 кмс 2171 2148 Дніпропетровськ
2 Тряпішко Олександр 25-06-2000 кмс 2145 2256 Сімферополь
3 Аветісян Тигран 29-01-1997 кмс 2112 2265 Одеса
4 Малютін Олександр 01-05-1998 кмс 2104 2140 Суми
5 Ватінян Гор 09-04-1997 кмс 2100 2245 Маріуполь, Донецька обл.
6 Пен Лі Мін 15-01-1997 кмс 2077 2278 Миколаїв
7 Білоус Михайло 29-05-1998 кмс 2062 2181 Слов'янськ, Донецька обл.
8 Сичевський Андрій 15-12-1998 кмс 2062 2173 Львів
9 Мєллєр Ян 24-12-1997 кмс 2060 2138 Дніпропетровськ
10 Казаков Максим 15-05-1997 кмс 2048 2165 Київ
11 Басько Богдан 10-08-1997 кмс 2023 2187 Кіровоград
12 Чайковський Андрій 01-08-1998 кмс 2003 2098 Донецьк
13 Мусієнко Данило 19-04-1999 кмс 1987 2155 Київ
14 Німець Олександр 17-12-1997 кмс 1974 2187 Харків
15 Єлісєєв Євген 01-05-1998 кмс 1973 2192 Дніпропетровськ
16 Кулеш Владислав 16-07-1999 кмс 1961 2131 Краматорськ, Донецька обл.
17 Смирнов Михайло 26-12-1998 кмс 1941 2108 Луганськ
18 Шемякін Валерій 10-01-2002 кмс 1924 2071 Сімферополь
19 Скрипка Микита 17-05-2000 кмс 1917 2100 Дніпропетровськ
20 Бельский Ілля 30-12-1999 1 1909 2066 Судак, АРК
21 Ісаєв Максим 11-09-2000 1 1898 2073 Сімферополь
22 Растрьопін Юрій 21-01-1998 1 1846 2050 Львів
23 Яницький Юрій 18-01-1998 1 1777 2074 Харків
24 Журавльов Іван 25-11-1997 кмс 1757 2108 Донецьк
25 Мукук Осман 04-10-2000 1 1670 1854 Сімферополь
26 Софійчук Анатолій 07-12-2000 1 1661 1976 Київ
27 Басс Іван 16-02-1997 1   2139 Дніпропетровськ
28 Білодід Артем 14-11-1997 1   1953 Новомосковськ, Дніпропетровська обл.
29 Дуднік Андрій 06-04-1998 1   2022 Харків
30 Єрмачков Ілля 21-07-1999 1   1992 Сімферополь
31 Гаюн Дмитро 06-12-2002 1   2042 Дніпропетровськ
32 Гергель Євген 09-09-1999 1   1975 Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл.
33 Ільченко Антон 20-08-1998 1   1960 Суми
34 Карбань Олександр 07-11-1997 1   1899 Харків
35 Карнаш Андрій 14-02-1998 1   2044 Глухов, Сумська обл.
36 Котов Борис 28-02-2000 1   1798 Дніпропетровськ
37 Крікент Ігор 14-12-2000 1   1926 Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл.
38 Куценян Андранік 13-09-1999 1   1938 Харків
39 Ларіонов Андрій 02-12-1997 1   1869 Харків
40 Міронович Єгор 11-01-2003 1   1936 Дніпропетровськ
41 Мосейко Андрій 15-11-1997 1   2023 Дніпропетровськ
42 Паламарчук Андрій 23-08-2001 1   2013 Миколаїв
43 Рєзнік Максим 04-02-1998 1   1914 Харків
44 Скотніков Глеб 15-02-1997 1   1922 Херсон
45 Стасюк Віталій 27-06-1998 1   2016 Івано-Франківськ
46 Ткачев Костянтин 28-11-2000 1   2089 Дніпропетровськ

    


 

Дівчата

 

Тур 9

 

Становище учасниць

 

-------------------------------------------------------------------------------

No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We

-------------------------------------------------------------------------------

  1.    2  Федюк Ирина            кмс  8.0  46.0  40.75  43.5  2159 2389 +2.11

  2.    4  Барчук Ирина           кмс  6.0  49.0  30.25  33.5  2160 2174 +0.21

       19  Якимчук Соломия          1  6.0  47.5  27.50  31.5  1920 2158 +2.47

  4.    3  Валькова Анжелика        1  5.5  49.5  28.00  31.0  2007 2127 +1.48

        9  Потапова Маргарита       1  5.5  47.5  27.00  28.0  2131 2100 -0.29

        6  Гасанова Кинюль        кмс  5.5  46.0  24.25  27.0  2130 2095 -0.30

  7.    1  Ильина Наталья              5.0  47.0  24.50  25.5  2112 2059 -0.62

        7  Анипер Вероника        кмс  5.0  42.5  17.00  23.5  2048 1972 -0.81

       10  Конопацкая Александра    1  5.0  40.5  19.50  23.0  1974 2026 +0.60

        8  Александрова Татьяна        5.0  38.5  18.75  25.0  1998 2023 +0.29

       12  Василенко Екатерина      1  5.0  36.5  14.25  21.5  1991 1965 -0.27

 12.   13  Гавришкевич Анна-Мария   1  4.5  44.5  17.00  25.5  1964 1993 +0.33

        5  Мухтарова Виктория       1  4.5  38.0  14.75  22.0  1921 1964 +0.51

       11  Мухтарова Анастасия      1  4.5  38.0  11.50  21.5  1873 1929 +0.49

 15.   18  Скатова Надежда             3.5  34.5   8.00  18.0  1850 1798 -0.59

       16  Могильная Анастасия      1  3.5  31.0   7.00  17.0  1893 1777 -1.25

 17.   15  Коваленко Арина             3.0  32.5   5.25  12.0  1800 1734 -0.70

 18.   14  Ермачкова Полина            2.5  30.5   5.00  11.5  1800 1642 -1.50

 19.   17  Рудько Надежда              1.5  29.0   4.00   8.5  1850 1492 -2.16

-------------------------------------------------------------------------------

 

Таблиця результатів

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

No.  PNo.  Name                          R1    R2    R3    R4    R5    R6    R7    R8    R9    CB Score

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1.    2  Fediuk, Iryna                11b1   7w1  19w1   4b1   3b1  13w1   6w1   1bЅ   9bЅ   -1  8.0

  2.    4  Barchuk, Irina               13b1   9w1   1b1   2w0  19w1   3b0   7b1   6wЅ  10bЅ   -1  6.0

       19  Yakymchuk, Solomiya             +   5w1   2b0   7w1   4b0   9w1   3w1  13bЅ   1wЅ    2  6.0

  4.    3  Valkova, Angelika            12w1   8bЅ   6w1  10b1   2w0   4w1  19b0   9w0  13b1    1  5.5

        9  Potapova, Margarita          18w1   4b0  12w1   6bЅ   8w1  19b0  13wЅ   3b1   2wЅ    1  5.5

        6  Gasanova, Kinul              15b1   1wЅ   3b0   9wЅ  10b1   5w1   2b0   4bЅ  11w1   -1  5.5

  7.    1  Illina, Natalia              10w1   6bЅ   4w0   5bЅ  12wЅ  16b1   8wЅ   2wЅ  19bЅ    1  5.0

        7  Aniper, Veronika             16w1   2b0  11w1  19b0   5wЅ   8bЅ   4w0     +  18b1    0  5.0

       10  Konopatska, Oleksandra        1b0  15w1  18b1   3w0   6w0  12b1  11bЅ   5w1   4wЅ    1  5.0

        8  Aleksandrova, Tetyana        17b1   3wЅ   5bЅ  13wЅ   9b0   7wЅ   1bЅ  12wЅ  15b1   -1  5.0

       12  Vasilenko, Ekaterina          3b0  17w1   9b0  18w1   1bЅ  10w0     +   8bЅ  14w1    0  5.0

 12.   13  Havryshkevich, Anna-Maria     4w0  16b1  14w1   8bЅ  11w1   2b0   9bЅ  19wЅ   3w0    1  4.5

        5  Mukhtarova, Viktoriya        14w1  19b0   8wЅ   1wЅ   7bЅ   6b0  15w1  10b0  16b1   -1  4.5

       11  Mukhtarova, Anastasiia        2w0  14b1   7b0  17w1  13b0     +  10wЅ  18w1   6b0    0  4.5

 15.   18  Skatova, Nadya                9b0     +  10w0  12b0  15w1  14bЅ  16w1  11b0   7w0    0  3.5

       16  Mogilnya, Nastya              7b0  13w0  15b1  14wЅ  17b1   1w0  18b0     +   5w0    0  3.5

 17.   15  Kovalenko, Arina              6w0  10b0  16w0     +  18b0  17w1   5b0  14b1   8w0    0  3.0

 18.   14  Ermachkovа, Polina            5b0  11w0  13b0  16bЅ     +  18wЅ  17bЅ  15w0  12b0   -2  2.5

 19.   17  Rudko, Nadiya                 8w0  12b0     +  11b0  16w0  15b0  14wЅ     -     -    0  1.5

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

СПИСОК  УЧАСНИЦЬ  ПІВФІНАЛУ  ЧЕМПІОНАТА  УКРАЇНИ  З  ШАХІВ  СЕРЕД  ДІВЧАТ  ДО  16  РОКІВ
 
02 - 11 грудня  2012р.     м.Дніпропетровськ    
Прізвище, Ім'я, по батькові Рік народж. Розряд Рейтинг  FIDE Рейтинг національн Місто
1 Ільїна Наталія 22-03-2000 кмс 1979 2112 Луганськ
2 Федюк Ірина 27-05-1997 кмс 1912 2159 Миколаїв
3 Валькова Анжеліка 10-12-1997 1 1850 2007 Нікополь, Дніпропетровська обл.
4 Барчук Ірина 14-05-1997 кмс 1827 2160 Херсон
5 Мухтарова Вікторія 14-08-1998 1 1798 1921 Сімферополь
6 Гасанова Кінюль 30-04-1997 кмс 1779 2130 Херсон
7 Аніпер Вероніка 14-08-1998 кмс 1766 2048 Донецьк
8 Александрова Тетяна 18-08-1999 1 1761 1998 Сімферополь
9 Потапова Маргарита 31-10-2000 1 1757 2131 Керчь, АРК
10 Конопацька Олександра 18-04-1998 1 1755 1974 Київ
11 Мухтарова Анастасія 28-03-2000 1 1709 1873 Сімферополь
12 Василенко Катерина 11-08-1997 1 1679 1991 Маріуполь, Донецька обл.
13 Гавришкевич Анна-Марія 19-01-1998 1 1604 1964 Львів
14 Ермачкова Поліна 02-02-2001 2   1800 Сімферополь
15 Коваленко Арина 02-03-2003 2   1800 Дніпропетровськ
16 Могильна Анастасія 20-07-1999 1   1893 Дніпропетровськ
17 Рудько Надія 16-09-1998 1   1850 Дніпропетровськ
18 Скатова Надія 10-08-1998 1   1850 Харків
19 Якимчук Соломія 05-04-1998 1   1920 Борислав, Львівська обл.

Фотогалерея