rus   eng

|  Головна  | Інформація  | Учасники  | Розклад змагань  | Результати  | Фотогалерея |

НОВИНИ

IT 'Aerosvit-2006'

Нове на сайті

МІЖНАРОДНИЙ  ТУРНІР  "АЕРОСВІТ-2007",  КРИМ,  ФОРОС,  17-30.06.2007.

29.06.07

Останній тур закріпив успіх українських шахістів: 1-й приз завоював Василь Іванчук, другий - Сергій Карякін.

9-10. Яковенко Д. (RUS), Ельянов П. (UKR) - 4,5;

11-12. Нісіпяну Л.-Д. (ROM), Сашикіран К. (IND) - 4.

МГ Михайло Голубєв коментує партії 11-го туру

Прес-реліз

28.06.07

Тур 10: зміни в групі лідерів. Василь Іванчук виграв ефектну партію у Олексія Широва і одноосібно очолив турнірну таблицю. Сергій Карякін зіграв унічию з Олександром Онищуком і відстає від лідера на пів-очка. Після серії з 9-и нічиїх першу перемогу отримав Петро Свідлер.

27.06.07

Обидва лідери у 9-му турі після завзятої боротьби зіграли свої партії унічию. У зустрічі Сашикіран - Карякін було зроблено 93 ходи, а Іванчук боровся за перемогу з Домінгесом  до 136-го ходу. Олексій Широв виявився єдиним учасником, якому вдалося святкувати перемогу. Він виграв чорними в Яковенка. Цією перемогою Олексій забезпечив собі приз за найбільшу кількість перемог у грі чорними фігурами.

26.06.07

Після швидкої нічиї лідера турніру Сергія Карякіна у 8-му турі з Нісіпяну, у центрі уваги виявилася зустріч Рублевського з Іванчуком. Український гросмейстер виграв важливу партію й наздогнав Карякіна. Люк ван Велі переміг Ельянова, чотири зустрічі завершилися унічию.

25.06.07

Сергій Карякін як і раніше очолює турнірну таблицю. У 7-му турі він ефектною атакою переміг ван Велі. Василь Іванчук зберіг 2-у позицію після важкої перемоги над Ельяновим. Широв переміг Сашикірана і вийшов на 3-є місце. Інші партії закінчилися унічию.

23.06.07

Всі партії 6-го туру були безкомромісними, але усі закінчилися миром. 24 червня - вихідний день.

Положення учасників після 6-го туру:

1. Карякін С. - 4;

2. Іванчук В. - 3,5;

3-10. Домінгес Л., Широв О., Свідлер П., Онищук О., Яковенко Д., Ельянов П., Рублевський С. та ван Велі Л. - 3;

11. Сашикіран К. - 2,5;

12. Нісіпяну Л.-Д. - 2.

МГ Михайло Голубєв коментує партії 6-го туру

Прес-реліз

22.06.07

Сергій Карякін став одноосібним лідером після перемоги над Олексієм Шировим у 5-му турі. Рублевський переміг Сашикірана. Чотири партії закінчилися унічию. Свідлер який грав з ван Велі зробив п'яту нічию поспіль, у той час як його суперник - першу.

Становище учасників після 5-го туру:

1. Карякін С. - 3,5;

2. Іванчук В. - 3;

3-10. Домінгес Л., Широв О., Свідлер П., Онищук О., Яковенко Д., Ельянов П., Рублевський С. та ван Велі Л. - 2,5;

11. Сашикіран К.,  - 2;

12. Нісіпяну Л.-Д. - 1,5.

МГ Михайло Голубєв коментує партії 5-го туру

Прес-реліз

21.06.07

Найбільш видовищною партією 4-го туру була зустріч ван Велі - Яковенко. За пожертвуваного коня білі отримали грізну атаку. Чудова перемога Ван Велі. Інші партії закінчилися унічию.

Становище учасників після 4-го туру:

1-3. Широв О., Іванчук В. та Карякін С. - 2,5;

5-10. Домінгес Л., Свідлер П., Сашикіран К., Онищук О., Яковенко Д., Ельянов П. та ван Вели Л. - 2;

11. Рублевський С.  - 1,5;

12. Нісіпяну Л.-Д. - 1.

МГ Михайло Голубєв коментує партії 4-го туру

Прес-реліз

20.06.07

У 3-му турі лідер турніру Олексій Широв програв Люку ван Велі. Павло Ельянов грав чорними з Лівіу-Дітером Нісіпяну і одержав свою першу у турнірі перемогу. Чотири партії закінчилися унічию.

Становище учасників після 3-го туру:

1-4. Широв О., Іванчук В., Яковенко Д. та Карякін С. - 2(3);

5-9. Домінгес Л., Свідлер П., Сашикіран К., Онищук О. та Ельянов П. - 1,5;

10-11. Рублевський С. та ван Велі Л. - 1;

12. Нісіпяну Л.-Д. - 0,5.

МГ Михайло Голубєв коментує партії 3-го туру.

Прес-реліз

19.06.07

Другий тур виявився бойовим. Лише одна партія (Рублевський - Свідлер) закінчилася унічию. Карякін пожертвував коня Ельянову і виграв партію. Яковенко переміг Сашикірана. Онищук і Широв чорними виграли у ван Велі і Домінгеса. Олексій Широв лідирує із двома перемогами в перших двох партіях.

МГ Михайло Голубєв коментує партії 2-го туру.

Прес-реліз

18.06.06

Міжнародний турнір "АЭРОСВИТ-2007" стартував.

На відкритті було багато гостей.  Серед них - Президент ФІДЕ Кірсан Ілюмжинов, Віце-прем'єр міністр України Дмитро Табачник та інші. Фоторепортаж про відкриття турніру дивіться в розділі "Фото"

У першому турі Домінгес переміг ван Велі, Сашикіран - Онищука, Широв - Рублевського. Інші партії закінчилися внічию.

МГ Михайло Голубєв коментує партії першого туру.