VIIІ літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з шахів

Увага!
Міністерство молоді та спорту України та Федерація шахів України при підтримці ПАТ ,,Укртатнафта“ запрошують шахістів України прийняти участь у фінальних змагань VIIІ літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з шахів

Терміни проведення змагань: з 21 по 26 травня 2019 року.

Місце збору учасників змагань: м. Кременчук, Полтавська область, проспект Лесі Українки, буд. 33 - ,,Центр культури і дозвілля“ (Палац культури ,, Нафтохімік “ ) ПАТ ,,Укртатнафта“. Доставка до місця проведення змагання за попереднім замовленням або самостійно (розклад транспорту додається).

Місце проведення змагань: село Омельник, Кременчуцький район, Полтавська область, провулок Сонячний, 11- приміщення оздоровчого комплексу ,,Нафтохімік“ ПАТ ,,Укртатнафта “ (30 хвилин від центру міста Кременчука).

Змагання проводяться згідно з діючими в Україні правилами змагань та у відповідності до затверджених регламентів. Учасники та особи, що супроводжують, зможуть поселитися у приміщенні оздоровчого комплексу ,, Нафтохімік “ ПАТ ,, Укртатнафта “ (Кременчуцький район, село Омельник, провулок Сонячний, 11, www.ivushka.com.ua): Можливість проведення лікарських та SPA-процедур для учасників змагань.
До послуг спортсменів: чисте повітря, котре оздоровлює, незабруднена річка, тенісний корт, майданчик для професійного волейболу, футбольне поле, майданчик для настільного тенісу та інше.

вартість за добу в оздоровчому комплексі ,, Івушка “
стандартні номери - 180 гривень за добу (за одну особу);
вартість за добу в оздоровчому таборі ,, Сонячний “ № 3, 4, 5, 6 корпуси – 120 гривень за добу ( за одну особу)
Вартість харчування учасників, суддів та інших осіб: триразове харчування за добу -150 грн. ( сніданок 45 грн + обід 60 грн.+ вечеря 45 грн.).

Попередні заявки надсилаються до турнірного директора змагань, президента Полтавської обласної федерації шахів (електронна пошта chessman1@ukr.net) Щербова Григорія Анатолійовича.

Реєстрація фінальних змагань VIIІ літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з шахів, здійснюється за місцем проведення змагання - до 18:00 в день приїзду, 21.05.2019р.

Термін проведення змагання з шахів:
- рапід з 22 по 25 травня 2019 року ;
- бліц - 26 травня 2019 року

Всі учасники змагання повинні мати ксерокопію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру та ксерокопію паспорту ( або свідоцтва про народження).

З приводу замовлення проживання та харчування учасників і суддів змагань, інших організаційних питань звертатися до заступника турнірного директора змагань – Попенка Юрія Костянтиновича, контактні номери: 0663967657 (Vodafone). З понеділка по п’ятницю – з 9:00 до 17:00, в суботу і неділю та інший час на E– mail: popenko-uk@ukrtatnafta.com або до турнірного директора!!!

З приводу попередньої реєстрації учасників змагань, доставки до місця змагання та зворотно, або інших організаційних питань звертатися до турнірного директора змагань, президента ПОФШ Щербова Григорія Анатолійовича. Контактні номери: 0955139242 (Vodafone), 0967098179 (Kyivstar). E-mail: chessman1@ukr.net

Запрошуємо на змагання з шахів на Полтавщині!!!