Кубок Поділля з шахів

м.Вінниця (29.11.2014р.)

Результати: http://www.chess-results.com/tnr152541.aspx?lan=12&art=46&wi=821

ХМЕЛЬНИЧАНИ ВЗЯЛИ РЕВАНШ.

29 листопада в МДЮСШ № 6 Вінниці було розіграно другий відкритий Кубок Поділля з шахів. Перше таке змагання пройшло у Хмельницькому декілька місяців назад, і виграла його команда Вінниці.

Змагання у Вінниці пройшло в розширеному складі. Окрім господарів і хмельничан, у ньому взяли участь збірні Житомира, Жмеринки, Київської області і шахової школи Вінниці. Кубок відбувся за підтримки голови Вінницької обласної федерації шахів, депутата обласної Ради Юрія Яремчука.  

  На старт вийшли багато титулованих майстрів шахової гри, а саме міжнародний гросмейстер Любомир Михалець (Хмельницький), міжнародні майстри Віктор Гудок ( Жмеринка), Микола Боднар (Вінниця), Володимир Ревуцький (Житомир), майстри спорту Віталій Кириченко (Біла Церква Київської області), Ігор Випханюк (Житомир), майстри ФІДЕ Михайло Григорів, Михайло Герасименюк, чинний чемпіон Європи серед юнаків до 12 років майстер ФІДЕ Віктор Матвіїшен (Вінниця) та інші відомі шахісти.

Команди змагалися в 2 кола. За перемогу в матчі нараховувалося 2 очки, за нічию – одне. В складі кожної збірної було по 8 шахістів, незалежно від віку і статі.

Доля переможця визначилась в останньому турі подільського дербі між командами Вінниці і Хмельницького, матчі завершилися на користь хмельничан, які заслужено виграла Кубок. Друге місце посіли господарі, третє – житомиряни. Призери отримали грамоти і нагороди, а перші п’ять команд – грошові премії від організаторів.

Гості залишилися задоволеними. Представники гостей Любомир Михалець (Хмельницький), Ігор Випханюк (Житомир) та Віталій Кмриченко (Київська обл.) на закриті сказали багато похвальних слів на адресу організаторів та наголосили, що Кубок Поділля у Вінниці було проведено на рівні клубних Кубків України, які останніми роками збирають не дуже велику кількість команд. 

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6