ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ШАХІВ 2013 р. СЕРЕД  ЧОЛОВІКІВ

 

м. Київ,  14-26.06.2013

 

ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ШАХІВ 2013 р. СЕРЕД  ЖІНОК

 

м. Київ,  16-26.06.2013

 


Дорогі учасники та учасниці змагань, шановні гості!

Від імені Федерації шахів України щиро вітаю вас з відкриттям найпрестижніших шахових змагань - фіналів чемпіонатів України з шахів серед жінок та чоловіків 2013 року!

Наша держава багата на шахові таланти і вони віддячують їй перемогами на міжнародній арені. Нам є ким пишатися: Руслан Пономарьов - чемпіон світу 2002 року, Анна Ушеніна – чемпіонка світу серед жінок, Олександр Моісеєнко - чемпіон Європи 2013 року, чоловіча та жіноча збірні України - багаторазові чемпіони та призери Всесвітніх шахових Олімпіад, чемпіонатів світу та Європи.

Цього року ми проводимо два змагання одночасно, а це чудова нагода зібрати майже повний склад наших олімпійських збірних разом на радість усім вболівальникам.

Чемпіонати України охоплюють широкі верстви шахістів. Тому рік за роком у фінальних змаганнях ми бачимо і нові обличчя. Це свідчить про нестримне прагнення до боротьби і перемоги серед молоді та досвідчених шахістів, наявність здорової конкуренції, надзвичайну популярність шахів в Україні.

Впевнений, що проведення фіналів чемпіонатів України з шахів у столиці України, місті-герої Києві, стане ще одним вагомим кроком у розвитку шахів та справжнім святом для прихильників цієї мудрої гри.

Від усієї душі бажаю учасникам та учасницям змагань успіху та нових творчих і спортивних досягнень!

Нехай переможуть найсильніші!

Президент Федерації шахів України

Віктор Капустін


 

 

Учасникам, тренерам і суддям фіналів чемпіонатів України з шахів

 

Дорогі друзі!

  

Від імені Міністерства молоді та спорту України і себе особисто щиро вітаю Вас і всіх шанувальників шахів із проведенням фінальних матчів чемпіонату України!

 Висловлюю своє захоплення Вашими успіхами та інтелектуальними здобутками, які демонструють, що Україна є шаховою державою, а наші спортсмени - одними з лідерів у світі.

 Досить нагадати, що наші жінки є чинними чемпіонками світу, чоловіча команда здобула перемогу на Всесвітній шаховій олімпіаді, а в особистих змаганнях вперше в історії незалежної України Анна Ушеніна одягла жіночу шахову корону.

Переконаний, що і цьогорічний турнір стане ще одним кроком у розвитку цього надзвичайно захоплюючого та інтелектуального виду спорту.

Щиро бажаю  усім учасникам змагань перемоги, щастя та здоров'я, добробуту,  спортивних і творчих успіхів на благо нашої країни!

 

З повагою

 

Міністр  молоді та спорту України                                                               Равіль САФІУЛЛІН