ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДЮК
Голова комісії
Мартинков Олександр Вікторович


Склад комісіїї
  Боднар М. М.;
  Алексіков О. В.;
  Випханюк І. А.; 
  Кейк М. М.;
  Лев А. Я.;
  Приходько О. П.;
  Ромашов А. В.;
  Семенов В. А.; 
  Тимошенко І. В.;

= АНОНСИ =

...
Всесвітній турнір з шкільних онлайн шахів
 
Квітень 2020 р. - березень 2021 р.
 
Реєстрація по 31 березня 2020 р.
 

ШАХОВІ ТАБОРИ


...
Львівська шахова академія організовує
Літні шахові збори в Болгарії
1 заїзд:
Готель "Хрізантема" **** ,
Сонячний берег, 2-14 червня 2020 року
* * *
2 заїзд:
м. Сонячний Берег,  Grand Oasis Hotel****
15.06 - 27.06.2020
 

 
Дитячо-юнацька комісія ФШУ

17 березня 2020 р.

...... Відповідно до рекомендацій комітету з фізичного виховання та спорту МОН України про відновлення спортивних змагань та масових заходів на території України після 15-го квітня, Всеукраїнській фінал II Гімназіади з шахів перенесено.
Нові терміни проведення Гімназіади будуть встановлені додатково.

15 березня 2020 р.

......
На фото: О.Білич та С.Гризлова
У Чернівцях фінішували напружені баталії чемпіонатів України серед юнаків та дівчат у віковій категорії до 16 років.
У класичних шахах переміг Олексій Білич з Чернівців, який набрав 8 очок. Стільки ж очок в активі киянина Юліана Мальованого, по 7 очок набрали володар третього та четвертого місць Дмитро Кушко з Харкова та Назар Лаптій.
Серед дівчат чемпіонкою стала Софія Гризлова з Чорноморська (8,5 очок), така ж кількість очок але друге місце в активі Анастасії Дубовик (Дніпро), харків’янка Юлія Олексієнко з 7,5 очками посіла третє місце.
У швидких шахах переміг Дмитро Кушко, другий - Юліан Мальований (в обох по 8 очок), третій - Михаїло Тобак (6 очок).
У турнірі дівчат по 7 очок набрали чемпіонка Єлизавета Гребенщикова та друга і третя призерки Софія Гризлова та Анастасія Дубовик.
Чемпіон з класичних шахів Олексій Білич переміг і в блискавичних шахах з результатом 7 очок з 9. Другий - Юліан Мальований (також 7 очок), третій - Богдан Лозинський (6 очок).
А от у турнірі дівчат чемпіонка з рапіду Єлизавета Гребенщикова забезпечила собі перемогу ще за 2 тури до фінішу, перемігши в усіх 7 турах. Перемогла Єлизавета й у восьмому турі, а от в останньому зазнала поразки. У підсумку 8 очок та перше місце. На 2 очки менше у срібної призерки Анастасії Дубовик, третя - Юлія Кравець (5,5 очок).
Вітаємо чемпіонів та призерів, їх батьків і тренерів!


12 березня 2020 р.

...... Відповідно до наказу Мінмолодьспорту проведення чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 18 років з 21 по 31 березня 2020 року у м. Києві скасовано і перенесено на нові терміни, які будуть встановлені додатково.


7 березня 2020 р.

...... Федерація шахів України та Полтавська обласна федерація шахів при підтримці ПАТ «Укртатнафта» запрошують збірні команди з шахів закладів середньої освіти областей прийняти участь у змаганнях II літньої Гімназіади України.
Термін проведення змагання: з 06 по 11 квітня 2020 року.
Місце проведення змагань: село Омельник, Кременчуцький район, Полтавська область.
Онлайн реєстрація | Список зареєстрованих учасників

7 березня 2020 р.

...... До уваги українських шахістів, учасників чемпіонату Європи з шахів серед школярів та чемпіонату світу з рапіду та бліцу серед юнаків та дівчат (о. Кріт, Греція, 2-16 квітня 2020 року).
З огляду на ситуацію в Європі та в усьому світі щодо захворювання на коронавірус (COVID-19), Європейський шаховий союз та ФІДЕ після консультацій з організаторами прийняли рішення про перенесення зазначених спортивних заходів.
Змагання відбудуться після 15 червня 2020 року, а нові дати та місце проведення будуть оголошені пізніше.

1 березня 2020 р.

......
На фото: С.Базакуца та Д.Грига
У Миколаєві фінішували фінали чемпіонату України з класичних шахів, рапіду та бліцу у віковій категорії до 12 років.
Серед юнаків в усіх трьох дисциплінах переміг харків’янин Святослав Базакуца, а серед дівчат перші місця в класиці та бліці посіла львів’янка Дарина Грига.
В класичних шахах другим став киянин Михайло Подольський з 8 очками з 11, що на пів-очка менше ніж у чемпіона, “бронзу” виборов Артем Берін з Миколаєва, в активі котрого також 8 очок. Серед дівчат друге місце посіла киянка Євгенія Торопцева (8 з 11), третє - Софія Москалець з Бердянська - 7 очок.
Запекла боротьба точилася у змаганнях з швидких шахів. Одразу шість гравців набрали по 7 очок з 9 - Базакуца Святослав, Берін Артем, Дячук Артем, Гарський Владислав, Зубар Володимир, Дехтяров Роман. Серед дівчат “золото” в активі Марченко Єлизавети - 7 очок, по 6,5 очок набрали одразу 5 шахісток - Торопцева Євгенія, Прочаєва Аліна, Грига Дарина, Басова Поліна, Безсонна Поліна.
У бліц-турнірі друге та третє місця з 7 очками поділили Берін Артем та Дегтярьов Роман. У дівчат друге місце посіла Басова Поліна - 7, третє - Петренко Марина, 6,5 очок.
Вітаємо чемпіонів та призерів, їх батьків і тренерів!


22 лютого 2020 р.

......
На фото: С.Мітусов та М.Бердник
У Краматорську завершились чемпіонати України у віковій категорії до 20 років.
У змаганнях юніорів тріумфував цьогорічний чемпіон України у віковій категорії до 14 років Семен Мітусов з Краматорська. Семен переміг у турнірах з класичних та швидких шахів та посів третє місце в бліці.
У “класиці” Семен Мітусов набрав 7 очок, по 6,5 набрали Мальований Юліан (Київ), Юровських Олександр (Одеса) та Кукелко Олексій (Одеса).
Чемпіонкою України з класичної гри стала харків’янка Марія Бердник, яка втратила лише пів-очка. 7 очок в активі Анастасії Дубовик з Дніпра, по 6 очок набрали Єлизавета Гребенщикова (Дніпро) та Олена Мартинкова (Краматорськ).
Цікаво, що призові трійки в рапіді серед юнаків та серед дівчат мають такий самий вигляд, як і класиці. А от бліці місця розподілились дещо іншим чином - по 7 очок набрали Тихон Черняєв (Харків), Олександр Юровських та Семен Мітусов, а в чемпіонаті серед дівчат перемогла Анастасія Дубовик з 8 очками, 7,5 очок набрала Олена Мартинкова, по 6 очок у Марії Бердник та Єлизавети Гребенщиковой.
Вітаємо чемпіонів та призерів, їх батьків і тренерів!


18 лютого 2020 р.

...... Всеукраїнська Гімназіада з шахів проходитиме з 6 по 11 квітня 2020 року у с.Омельник Кременчуцького району Полтавської області за адресою: провулок Сонячний, 11, у приміщенні оздоровчого комплексу «Нафтохімік» ПАТ «Укрнафта».
До участі у Всеукраїнській Гімназіаді з шахів допускаються збірні команди територій, які складаються із учнів та учениць закладів загальної середньої освіти 2002,2003, 2004 рр.н.
Змагання проводяться окремо або з окремим заліком серед юнаків та дівчат. Призовий фонд змагань складає 30 000 грн.
Три юнаки та три дівчини за найкращим рейтингом ФІДЕ на 1.03.2020 року забезпечуються безкоштовним проживанням та харчуванням за рахунок організаційного комітету. За підсумками Всеукраїнської Гімназіади буде визначено учасників XVIII Всесвітньої літньої Гімназіади у Китаї (17-24.10.2020) відповідно до умов Міжнародної федерації шкільного спорту (ISF).

13 лютого 2020 р.

...... Увага! У зв'язку з тим, що Івано-Франківськ відкликав заявку на проведення півфіналу чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років, змінено місто проведення змагань.
У відповідності до рішення дитячо-юнацької комісії ФШУ змагання пройдуть у м. Львові з 26 листопада по 5 грудня 2020 року.

12 лютого 2020 р.

...... Чемпіонат України серед юніорів.

У Краматорську стартують чемпіонати України серед юнаків та серед дівчат у віковій категорії до 20 років.
У змаганнях беруть участь 38 юнаків та 14 дівчат.
З 12 по 20 лютого змагання з класичних шахів, 21 лютого - швидка гра, 22 - бліц.


2 лютого 2020 р.

......
На фото: С.Мітусов та А.Дубовик
У м. Дніпро фінішував чемпіонат України у віковій категорії до 14 років.

У класичних шахах чемпіоном став Семен Мітусов з Краматорська із результатом 8,5 очок з 11 можливих. “Срібло” в активі Вадима Петровського (Закарпаття) - 8 очок, третю сходинку посів Валентин Проковф’єв (Івано-Франківськ) - 7 очок.
Серед дівчат найсильнішою стала Анастасія Дубовик (Дніпро), яка набрала 8,5 очок. На пів-очка менше та друге місце в активі Марії Манько (Київ), “бронзу” здобула киянка Софія Такшинова із результатом 7 очок.

Результати рапіду та бліцу:
Рапід, юнаки: 1) Пальчук Андрій - 7,5; 2) Тобак Михайло - 7,5; 3) Прокоф’єв Валентин - 7.
Рапід, дівчата: 1) Дубовик Анастасія - 8; 2) Іваницька Людмила - 8; 3) Анжеліка Ломакіна - 6.
Бліц, юнаки: 1) Мітусов Семен - 7,5; 2) Біловіл Богдан - 7; 3) Пальчук Андрій - 7.
Бліц, дівчата: 1) Манько Марія - 8; 2) Ломакіна Анжеліка - 7,5; 3) Дубовик Анастасія 6,5.
Вітаємо чемпіонів та призерів, їх батьків і тренерів!


21 січня 2020 р.

...... В м. Дніпро стартували фінали чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 14 років.

З 21 по 31 січня пройдуть змагання з класичних шахів, 1 лютого - швидкі шахи, 2 лютого - бліц.


УВАГА!

...... До уваги українських шахістів, які бажають взяти участь у чемпіонаті світу з рапіду та бліцу в шахи серед юнаків та дівчат до 8, 10, 12, 14, 16 та 18 років (12 - 16 квітня 2020 року, м. Херсоніссос, Греція). Для реєстрації у чемпіонаті просимо надіслати на rating@ukr.net та olegtovchyga@ukr.net до 14 лютого 2020 року наступну інформацію:   (читати далі) 

13 січня 2020 р

......
На фото: Ігор Самуненков
У Києві пройшов відкритий шаховий турнір "Юні зірки України" за участю 10 шахістів.
Організаторами турніру виступили президент Федерації шахів Києва Павло Куфтирєв і Фонд розвитку шахів в Україні Олександра Онищука.
Перемогу здобув 10-річний киянин Ігор Самуненков, який набрав 8 очок з 9. Стільки ж очок в активі Семена Мітусова (Краматорськ), який посів друге місце, третім фінішував Тихон Черняєв (Харків) із результатом 6,5 очок.
Вітаємо переможця та призерів!10 січня 2020 р

...... 9 січня в м. Мукачево стартував XIII Всеукраїнський дитячий шаховий фестиваль "Різдвяне Мукачево 2020".
В турнірі з класичних  шахів приймають участь 120 гравців з 17 регіонів України. Серед учасників 1 МСУ та 14 КМС. 
Змагання пройдуть за швейцарською системою в 9 турів.
Нагородження та підведення підсумків - 13 січня.


10 грудня 2019 р

...... Дитячо-юнацька комісія ФШУ оголошує додатковий тендер на проведення командного чемпіонату України до 16 років у 2020 році.
У зв’язку з неузгодженням м. Львовом термінів проведення командного чемпіонату України до 16 років у 2020 році, що призвело до порушення умов тендеру на проведення всеукраїнських офіційних дитячо-юнацьких  змагань у 2020 році, дитячо-юнацька комісія ФШУ оголошує додатковий тендер на проведення командного чемпіонату України до 16 років у 2020 році.
Для участі в тендері необхідно заповнити заявку та надіслати її скановану копію на е-mail: martynkov@ukr.net та rating@ukr.net.
Остаточний час подання заявки – 12.00, 14 грудня 2019 року.
Рішення щодо місця проведення чемпіонату буде прийняте дитячо-юнацькою комісією ФШУ до 16 грудня 2019 року. 

3 грудня 2019 р

......
На фото: UKR Chess Stars
Змаганнями з блискавичної гри у Таллінні (Естонія) завершився чемпіонат Європи з рапіду та бліцу серед юнаків та дівчат. В останній день змагань українці здобули дві золотих медалі та одну срібну:
Анастасія Дубовик - 1 місце (дівчата до 14 років);
Анастасія Гнатишин - 1 місце (дівчата до 10 років);
Олексій Карвацький - 2 місце (юнаки до 10 років).
2 грудня пройшов командний чемпіонат Європи з рапіду. В категорії до 10 років українська команда у складі Теймур Токтомушев, Олексій Карвацький, Максим Дубневич та Анастасія Гнатишин здобули срібло чемпіонату.
А розпочався чемпіонат змаганнями зі швидких шахів, в яких українські шахісти вибороли чотири медалі:
Марія Манько - 2 місце (дівчата до 12 років;
Дубневич Максим - 2 місце (юнаки до 10 років);
Нєженцев Кирило - 2 місце (юнаки до 8 років);
Величко Софія - 2 місце (дівчата до 8 років).

Вітаємо чемпіонів та призерів, їх батьків та тренерів!

1 грудня 2019 р

...... В Івано-Франківську фінішували півфінали чемпіонату України серед юнаків та дівчат з класичних шахів.
В Турнірі юнаків Майстер спорту України Андрій Придун зі Львова набрав 8 очок із 9 можливих і впевнено посів перше місце. Срібло виборов Майстер спорту Дмитро Кушко (Харківська область) - 7½ очок. Відразу восьмеро гравців набрали по 6½ очок і розділили 3-10 місця. Бронза в активі Валентина Прокоф'єва (Калуш Івано-Франківської області).
В Турнірі дівчат дві учасниці набрали по 6½ очок і розділили перше місце. За додатковими показниками переможницею стала кандидат у майстри спорту України Юлія Олексієнко (Харківська область). Срібло виборола першорозрядниця Анна Григор'єва (Одеська область). Ще 6 шахісток набрали по 6 очок у 9 партіях і розділили 3-8 місця. За додатковими показниками бронзу здобула кандидат у майстри спорту України Юлія Кравець (Львівська область).

1 грудня 2019 р

...... Дитячо-юнацька комісія ФШУ представляє списки учасників чемпіонатів України 2020 року серед юнаків та дівчат у вікових категоріях до 12, 14 та 16 років.
Списки учасників: до 12 років | до 14 років | до 16 років


22 листопада 2019 р

...... Дитячо-юнацька комісія ФШУ оголошує додатковий тендер на проведення офіційних дитячо-юнацьких змагань у 2020 році.

Для участі в тендері необхідно заповнити заявку та надіслати її скановану копію на е-mail martynkov@ukr.net та rating@ukr.net.
Остаточний час подання заявки – 12.00, 24 листопада 2019 року.
Рішення щодо місць проведення змагань буде прийматися на скайп-конференції дитячо-юнацької комісії ФШУ 24 листопада 2019 року.
Список змагань:
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 14 років – фінал;
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 12 років – фінал;
• Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 12 років.
Мінімальний заявочний призовий фонд для фіналів 15 тис. грн. За два тижня після затвердження місця проведення змагань, організатор зобов'язаний узгодити з ДЮК дати проведення, а не пізніше ніж за місяць до початку змагань – надати інформацію з точною адресою місця проведення, варіантами проживання, контактами відповідальних осіб, узгодити програму проведення змагань. В разі відсутності відповідної інформації від організатора, ДЮК має право змінити місце проведення чемпіонату.

12 листопада 2019 р

......
На фото: Лауреати змагань
У Вінниці фінішували півфінали серед юнаків та дівчат віком до 14 років.
За результатами змагань у фінал чемпіонату України до 14 років потрапили юнаки: Біловол Богдан, Прокоф'єв Валентин, Келеберда Тимур, Луцько Артем, Нагорний Ігор, Тобак Михайло, Матвієнко Михайло, Кучер Костянтин та дівчата: Дубовик Анастасія, Грига Дарина, Григорчук Катерина, Петренко Марина, Осмоловська Євгенія, Ломакіна Анжеліка та Басова Поліна.
Наші вітання!


7 листопада 2019 р

......
На фото: У грі збірна України
Збірна України у складі Марії Бердник, Платона Гальперіна, Владислава Ларкіна, Юліана Мальованого та Даниїла Мосесова приймала участь у Всесвітній дитячій шаховій олімпіаді (до 16 років), яка проходила у м.Чорум (Туреччина) з 28 жовтня по 6 листопада 2019 року.
За підсумками змагань українська збірна посіла 6-те місце (12 командних очок; перемоги над Ісландією, Чехією, Чорногорією, Ізраїлем, Китаєм; поразки від Болгарії та Узбекистану, нічиї з Азербайджаном та Туреччиною).

25 жовтня 2019 р

......
На фото: Євген Штембуляк

Євген Штембуляк - Чемпіон світу серед юніорів віком до 20 років!

На чемпіонаті світу серед юніорів у віковій категорії до 20 років, який завершується в Індії, українець Євген Штембуляк упевнено пройшов всю дистанцію. Захопивши лідерство після 5 туру, Євген не відпустив його до самого кінця. Перемога в останньому турі принесла Євгенові підсумкові 9 очок з 11 можливих та “чисте” перше місце.
Варто зазначити досить представницький склад учасників - серед 78 гравців 15 гросмейстерів та 33 міжнародних майстри.
Вітаємо Євгена, його батьків та тренерів!


У чемпіонаті серед дівчат вдало виступила Марія Бердник, яка набрала 8 очок з 11 та взяла участь у розподілі 3-5 місць. У підсумку - 4 місце.
Ще один представник України - Олексій Кукелко із результатом 4,5 очка посів 76 місце.
Результати: Юнаки | Дівчата

17 жовтня 2019 р

...... В Нью-Делі (Індія) стартував чемпіонат світу з шахів серед юніорів до 20 років. Україну представляють Євген Штембуляк, Олексій Кукелко та Марія Бердник.

2 жовтня 2019 р

...... В Індії стартував чемпіонат світу з шахів серед юнаків та дівчат до 14,16 та 18 років.

Україну в змаганнях представляють Сидоріка Владислав (опен до 18), Шпанко Надія (дівчата до 18), Білич Олексій (опен до 16) та Григорчук Катерина (дівчата до 16).

1 жовтня 2019 р

...... Дитячо-юнацька комісія ФШУ оголошує тендер на проведення офіційних дитячо-юнацьких змагань у 2020 році.
Для участі в тендері необхідно заповнити заявку та надіслати її скановану копію на е-mail martynkov@ukr.net та rating@ukr.net.
Остаточна дата подання заявки - 20 листопада 2019 року.
Рішення щодо місць проведення змагань буде прийматися на скайп-конференції дитячо-юнацької комісії ФШУ до 1 грудня 2019 року.

1 жовтня 2019 р

...... У Херсоні пройшли півфінали з класичних шахів серед юнаків та дівчат у віковій категорії до 12 років.
Серед юнаків кращим став Михайло Подольський (Київ), який набрав 7,5 очок у 9 турах. По 7 очок набрали другий та третій призери Кирило Нестеренко (Дніпро) та Даніїл Поляков (Одеса).
Також 7,5 очок набрала переможниця дівочого півфіналу Євгенія Торопцева, на пів-очка менше у Єлизавети Марченко (обидві - Київ), “бронза” в активі Поліни Михайлець (Херсон) - 6,5 очок.
Вітаємо переможців та призерів!


29 вересня 2019 р

......
На фото: Команда Вінницької обл.
У м.Дніпро фінішував командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат у віковій категорії віком до 16 років.

У “класиці” перше місце посіли шахісти Вінниччини, друге місце у команди Херсонської області, третє місце посіла збірна Чернігівської області.
У швидких та блискавичних шахах перші трійки виглядають однаково - Одеська область-1, Івано-Франківська область, Чернігівська область.
Вітаємо чемпіонів та призерів!


25 вересня 2019 р

......
На фото: Каміла Грищенко, Платон Гальперін,
Валентин Байдецький, Марія Бердник
У м.Цахкадзор (Вірменія) фінішував перший командний чемпіонат світу з шахів серед школярів.
Вдало виступили обидві українські команди.
Команда дівчат, яку складали Марія Бердник та Каміла Грищенко стала переможницею турніру, а наші юнаки - Платон Гальперін та Валентин Байдецький - фінішувала на другій позиції.
Вітаємо чемпіонів та призерів!

Результати: Дівчата | Юнаки

14 вересня 2019 р

......
На фото: Каміла Грищенко
Каміла Грищенко - чемпіонка світу з бліцу серед дівчат до 18 років.

У Іспанії фінішував чемпіонат світу з рапіду та бліцу у вікових категоріях до 14, 16 та 18 років. Серед учасників були й два представники України - Каміла Грищенко у турнірі дівчат до 18 років та Григорій Овчаренко (опен до 14 років).
У чемпіонаті з бліцу Каміла Грищенко набрала 8 очок у 9 турах і впевнено, із перевагою у два очки, посіла перше місце.
У чемпіонаті світу з рапіду Каміла із 5 очками посіла 5 місце.
Вітаємо Камілу з перемогою!

Результати: Бліц | Рапід

1 вересня 2019 р

......
На фото: Збірна Миколаєва
У Вінниці щойно закінчився командний чемпіонат України з шахів (класика, рапід. бліц) серед збірних команд до 12 років.
Чемпіонами з класичних шахів стала збірна Миколаєва - 12 (15) очок, другими фінішували шахісти Івано-Франківська - 11 (16) очок, на третій позиції перша команда Києва, в активі якої 11 (14) очок.
У чемпіонаті зі швидких шахів збірні Івано-Франківська, Миколаєва та Київ-1 набрали по 11 очок. За рахунок найбільшої кількості набраних ігрових очок - 21,5 - перемогу святкували шахісти з Івано-Франківська, друге місце у команди Миколаєва (20,5), третіми фінішували кияни (17,5).
У бліц-турнірі чемпіонами стали шахісти Івано-Франківська - 17 (23) очок, “срібло” у миколаївської команди - 14 (21), “бронзу” виборола перша команда Вінниці - 12 (18,5) очок.

26 серпня 2019 р

...... У Вінниці стартує командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 12 років (класичні шахи, рапід, бліц).
Перший тур - 27 серпня о 14:30.

21 серпня 2019 р

... Чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 12 років (класичні шахи, півфінал) проводиться з 21 по 30 вересня 2019 року в місті Херсоні за адресою: вулиця Соборна, 18, у приміщенні Херсонської ДЮСШ з шахів і шашок Херсонської міської ради.

21 серпня 2019 р

...... Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 16 років пройде з 23 по 29 вересня 2019 року у м. Дніпрі за адресою: вул. Княгині Ольги, 5 у приміщенні ДЮСШ №9.

18 серпня 2019 р

......
На фото: Т.Черняєв та І.Самуненков
Дві “срібні” медалі - такий здобуток українських шахістів на третьому Чемпіонаті світу серед юнаків та дівчат з рапіду та бліцу. Обидва “срібла” були виграні у турнірі зі швидких шахів.
У віковій категорії до 12 років Тихон Черняєв із 7,5 очками взяв участь у розподілі 1-4 місць і став другим лише за додатковими показниками. Так саме 7,5 очок набрав Ігор Самуненков у турнірі до 10 років і так саме посів друге місце. Серед дівчат найкращий результат - 6,5 очок та 5 - місце показала Анжеліка Ломакіна.
В бліц-турнірі українці, на жаль, залишились без медалей.
Вітаємо срібних призерів Чемпіонату!


16 серпня 2019 р

...... У Мінську стартує III Чемпіонат світу з рапіду та бліцу серед кадетів.
Вікові категорії чемпіонату - до 8, 10 та 12 років.
Серед учасників 52 представники України.

10 серпня 2019 р

......
На фото: Анастасія Гнатишин, Єлизавета Гребенщикова, Софія Гризлова та Семен Мітусов
У Словаччині завершився Юнацький Чемпіонат Європи у вікових категоріях до 8, 10, 12, 14, 16 та 18 років.

В активі українських шахістів 4 нагороди - “срібло”у Анастасії Гнатишин (Львів) у турнірі дівчат до 10 років (7,5 очок), “бронзу”здобули Єлизавета Гребенщикова (Дніпро) - дівчата до 14 років (7 очок), Семен Мітусов (Краматорськ) - опен до 14 років (7 очок) та Софія Гризлова (Одеська обл.) - дівчата до 16 років (7 очок).
Лише пів-очка не вистачило Вадиму Петровському до призового місця - 7 очок та 4 місце. Ще п'ятеро представників України увійшли до перших десяток у своїх вікових категоріях: Амелія Марченко - 6 місце (до 8 років), Ігор Самуненков - 7 місце (до 10 років), Марія Манко - 8 місце (до 12 років), Михайло Тобак - 9 місце (до 12 років) та Юліан Мальований - 9 місце (до 16 років).
Вітаємо призерів, їх батьків та тренерів!


3 серпня 2019 р

...... У Братиславі стартував чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат у вікових категоріях до 8, 10, 12, 14, 16 та 18 років.

28 представників України виступають в усіх вікових категоріях.
Слідкуйте за виступами нашіх юних шахістів на офіційному сайті чемпіонату.

Увага!

...... До уваги українських шахістів, які бажають взяти участь у чемпіонаті світу з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 14, 16 та 18 років (1–13 жовтня 2019 року, м. Мумбай, Індія).
Для реєстрації у чемпіонаті просимо надіслати на rating@ukr.net та olegtovchyga@ukr.net до 28 липня 2019 року наступну інформацію... читати даліУвага!

...... До уваги українських шахістів!

З 15 серпня (день приїзду) по 19 серпня (день від’їзду) 2019 року у м. Мінську (Республіка Білорусь) проводиться 3-й чемпіонат світу ФІДЕ з швидких шахів та блискавичної гри серед юнаків та дівчат до 8, 10 та 12 років.

Для участі у змаганнях необхідно до 26 червня 2019 року надати таку інформацію до офісу ФШУ (rating@ukr.net або olegtovchyga@ukr.net ).........читати далі

12.06.19

...... Закінчився чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 8 років.
У "Класиці" одразу троє шахістів набрали по 7,5 очок з 9 можливих - Степан Могильний (Київ), Михаїл Алєксєєнко (Дніпро) та Микола Бубело (Вінниця). Саме в такому порядку розставили гравців додаткові показники. Ще троє юнаків набрали по 7 очок - Тимофій Пономаренко (Чорноморськ), Семен Величко (Львів), Дмитро Гривастов (Львів).
Серед дівчат “чисте” перше місце посіла киянка Амелія Марченко, яка набрала 8,5 очок, друга - Софія Величко (Львівська обл.) - 8 очок, ще четверо дівчат набрали по 6 очок і посіли місця з 3 по 6: Божена Добровольська-Рахніна (Харків), Катерина Баніна (Вінниця), Вероніка Білик (Київ) та Аліса Романченко (Полтава).
Два останні дні проходили турніри з швидких та блискавичних шахів. В рапіді з 8 очками одноосібно переміг Степан Могильний (Київ), по 7,5 очок у Михайла Алєксєєнко (Дніпро) та Дмитра Гривастова (Львів). У турнірі дівчат перемогу святкувала киянка Амелія Марченко - 7,5 очок, по 7 очок у другої та третьої призерок Софії Величко (Львівська обл.) і Наталії Мовчан (Одеса).
У бліц-турнірі троє юнаків, які розташувались на перших 3 рядках турнірної таблиці, набрали по 7,5 очок: Тарас Руденко (Полтава), Данило Звіринський (Львів), Сергій Анучин (Київ). Серед дівчат найкращий результат показала Софія Величко - 7,5 очок, 7 очок набрала Наталя Мовчан, по 6,5 - Божена Добровольська-Рахніна (Харків) та Валерія Зубенко (Харків).
Вітаємо чемпіонів та призерів, їх батьків та тренерів!


09.06.19

...... Киянин Ігор Самуненков став чемпіоном Європи серед школярів у віковій категорії до 11 років. У 9 турах Ігор набрав 7,5 очок і посів “чисте” перше місце.
Усього в Чемпіонаті брали участь 10 представників України. Найкраще з них зіграли Владислава Корольчук (дівчата до 9 років) - 4 місце, Дмитро Гаюн (опен до 17 років) - 5 місце та Марина Петренко (дівчата до 11 років) - 6 місце.

 
Вітаємо Ігоря з перемогою!


12.05.19

...... У м. Миколаїв завершилися змагання чемпіонатів України серед юнаків та дівчат у віковій категорії до 10 років.
У класичних шахах Киянин Ігор Самуненков з абсолютним результатом - 9 очок з 9 можливих (!) став чемпіоном України серед юнаків віком до 10 років. Друге місце посів Олексій Карвацький (Львів) з 8 очками, по 7 очок набрали одесити Баграт Бабаян та Владислав Гарський. За додатковими показниками вони посіли третю та четверту сходинки відповідно.
Чемпіонкою України серед дівчат стала Марина Петренко (Житомир), яка набрала 8 очок. Друге місце посіла киянка Євгенія Торопцева з результатом 7,5 очок, по 6,5 очок в активі Поліни Басовой (Харків) та Божени Піддубної (Київ), які стали відповідно третьою та четвертою.
В останні 2 дні розігрувались нагороди у чемпіонатах з швидких та блискавичних шахів.
У рапіді знов, як і у класиці, стовідсотковий результат - 9 з 9 показав Ігор Самуненков (Київ), другий - киянин Теймур Токтомушев (7,5 очок), також 7,5 очок і третє місце в одесита Баграта Бабаяна.
Бліц-турнір виграв Артем Дячук (Дніпро), який набрав 8 очок. Одразу четверо шахістів набрали по 7 очок і за додатковими показниками розмістились відповідно з 2 по 5 рядки турнірної таблиці: Максим Дубневич (Львів), Ігор Самуненков (Київ), Олексій Карвацький (Львів) та Назір Мухамед (Миколаїв).
У рапіді серед дівчат найкращий результат - 8,5 очок з 9 - показала львів'янка Анастасія Гнатишин, на другому місці Поліна Басова (Харків) з 7 очками, ще пʼятеро дівчат набрали по 6 очок і зайняли місця з 3 по 7 - Марія Габор, Марина Петренко, Поліна Безсонна, Євгенія Торопцева, Аліна Прочаєва.
Чемпіонкою України з бліцу стала Поліна Басова зі стовідсотковим результатом 9 очок з 9. 8 очок та друга позиція у Анастасії Гнатишин, третя - Марина Петренко (7 очок).
Вітаємо чемпіонів та призерів, їх батьків та тренерів!


26.04.19

...... У Туреччині пройшов чемпіонат світу серед школярів.
Змагання проводились в окремих турнірах для юнаків та дівчат у “непарних” вікових категоріях до 7, 9, 11, 13, 15 та 17 років.
Серед учасників були й дві представниці України - Ганна Чехані (дівчата до 11 років) та Каміла Грищенко (дівчата до 17 років).
Із результатом 6,6 очок з 9 Каміла зайняла третє місце у змаганнях. Менш вдало виступила Ганна - 4,5 очка та 19 місце.
Вітаємо Камілу з "бронзою"!


14.04.19

...... Підсумки чемпіонатів України серед юнаків та дівчат до 18 років (рапід та бліц).

Рапід, юнаки: 1.Рошка Євген (Київ) - 7,5 з 9; 2.Купріянов Даніель (Харків) - 7; 3.Сидорика Владислав (Миколаїв) - 7.
Рапід, дівчата: 1.Бердник Марія (Харків) - 8; 2.Малануха Маргарита (Київ) - 7,5; 3.Шпанко Надія (Вінниця) - 7.
Бліц, юнаки: 1.Ларкін Владислав (Миколаїв) - 9 з 11; 2.Сидорика Владислав - 9; 3.Рошка Євген - 8,5.
Бліц, дівчата: 1.Шпанко Надія - 10,5; 2.Бердник Марія - 10; 3.Гризлова Софія - 7.
На фото: Є.Рошка та М.Бердник
Вітаємо чемпіонів та призерів!


12.04.19

...... На Чемпіонаті України у віковій категорії до 18 років визначились чемпіони та призери серед юнаків та серед дівчат у класичних шахах.
У турнірі дівчат боротьба за п'єдестал точилась в основному між Надією Шпанко, Марією Бердник, Юлієй Олексієнко та Камілою Грищенко, яка, зрештою і вирвала перемогу.
Семен Мітусов, який утримував лідерство протягом останніх трьох турів, поступився в останньому турі, чим скористався Андрій Левицький, який і став чемпіоном України.
Дівчата: 1. Грищенко Каміла (Краматорськ) - 7 очок; 2.Шпанко Надія (Вінниця) - 6,5; 3. Бердник Марія(Харків) - 6.
Юнаки: 1. Левицький Андрій (Миколаїв) - 7 очок; 2. Сидорика Владислав (Миколаїв) - 6,5; 3. Семен Мітусов (Краматорськ) - 6,5.
Вітаємо чемпіонів та призерів!

31.03.19

...... Підсумки чемпіонатів України з швидких та блискавичних шахів у віковій категорії до 12 років.

Рапід (юнаки): 1. Самуненков Ігор (Київ) - 8 очок з 9; 2. Тобак Михайло (Одеса) - 7; Шахайло Дмитро (Харків) - 7.
Рапід (дівчата): 1. Манько Марія (Київ) - 6,5; 2. Грига Дарина (Городок) - 6,5; 3.Ломакіна Анжеліка - (Миколаїв) - 6,5.
Бліц (юнаки): 1. Тобак Михайло - 7,5; 2. Самуненков Ігор - 7,5; 3. Нагорний Ігор (Івано-Франківськ) - 7.
Бліц (дівчата): 1. Ломакіна Анжеліка - 8; 2. Грига Дарина - 7,5; 3. Манько Марія - 6,
Вітаємо чемпіонів та призерів!

28.03.2019

...... Кандидати у майстри спорту Вадим Петровський з Мукачева та киянка Марія Манько виграли чемпіонати України у віковій категорії до 12 років.

У чемпіонаті серед дівчат Марія Манько набрала 10 очок з 11 можливих, срібною призеркою з 8,5 очками стала львів'янка Дарина Грига, третя - Ташкінова Софія з Києва, яка набрала 8 очок.
Чемпіон України серед юнаків Вадим Петровський набрав 9 очок. Одразу троє шахістів набрали по 7,5 очок. За додатковими показниками другим став харків'янин Святослав Базакуца, третє місце посів Ігор Самуненков з Києва.
Вітаємо чемпіонів та призерів!

17.03.2019

...... Змаганнями з бліцу у Чернівцях завершились чемпіонати серед юнаків і дівчат віком до 16 років.
Харків'янка Марія Бердник здобула абсолютну перемогу - 9 з 9 - у блискавичних шахах, а у рапіді втратила лише пів-очка - 8,5 з 9!
Також “золотий дубль” зробив львів'янин Данило Мосесов - по 7,5 очок. “Срібний дубль” на рахунку чернівчанина Олексія Білича. “Бронзу” у хлопців вибороли Владислав Лимар (бліц) та Михайло Тобак (рапід).
У дівчат другі та треті місця посіли відповідно Єлизавета Гребенщикова та Людмила Іваницька (бліц), Софія Гризлова та Анастасія Дубовик (рапід).
Наші вітання чемпіонам та призерам!


15.03.2019

...... Завершився чемпіонат України з класичних шахів у віковій категорії до 16 років.
У турнірі юнаків переміг Юліан Мальований із результатом 8 очок з 11, другий - Олексій Білич (7,5 очок). По 7 очок набрали Владислав Сидорика, який став третім за додатковими показниками, а також Ярослав Щербак та Андрій Придун.
Серед дівчат по 8,5 очок в активі Анастасії Дубовик та Катерини Григорчук, третє місце з 7,5 очками посіла Єлизавета Гребенщикова.
Вітаємо чемпіонів та призерів!


05.03.2019

...... У Чернівцях стартує чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років.

Змагання з класичних шахів пройдуть з 5-го по 15 березня, швидких шахів - 16 березня, блискавичної гри - 17 березня.

05.03.2019

...... Чемпіонат України (класичні, швидка гра та бліц) серед юнаків та дівчат до 18 років пройде з 03 по 14 квітня 2019 року в місті Києві за адресою: вулиця Дмитрівська, 71, у приміщенні Шахової школи.

25.02.2019

...... У Краматорську завершились змагання чемпіонату України у віковій категорії до 20 років.

Перші трійки виглядають таким чином:
Бліц
1.Дмитро Кушко; 2.Євген Рошка; 3.Владислав Ларкін.
1.Олена Мартинкова; 2.Надія Шпанко; 3.Єлизавета Гребенщикова.
Рапід
1.Павло Стельмашенко; 2.Євген Рошка; 3.Андранік Кустанян.
1.Діана Мац; 2.Олена Мартинкова; 3.Софія Гризлова.
Класика
1.Олексій Кукелко; 2.Семен Мітусов; 3.Дмитро Кушко.
1.Марія Бердник; 2.Діана Мац; 3.Єлизавета Гребенщикова.
Вітаємо чемпіонів та призерів!


23.02.2019

...... Закінчились змагання у чемпіонатах України серед юнаків та дівчат віком до 20 років.
У чемпіонаті України серед юнаків Олексій Кукелко набрав 7 очок у 9 турах, по 6,5 очок в активі Семена Мітусова та Дмитра Кушко.
Серед дівчат найкращого результату - 7,5 очок - досягла Марія Бердник, на очко менше набрала Діана Мац. Одразу чотири шахістки фінішували з 6 очками. Найкращі додаткові показники та 3 місце у Єлизавети Гребенщикової.
Вітаємо чемпіонів та призерів!


10.02.2019

......
Семен Мітусов та Людмила Іваницька - чемпіони України з блискавичних шахів 2019 року у віковій категорії до 14 років.
У чемпіонаті з бліцу серед дівчат з результатом 7,5 очок з 9 перемогла Людмила Іваницька. 6,5 очок набрала Марія Козаченко, третє місце із посіла Анастасія Дубовик (6 очок).
Серед юнаків кращим став Семен Мітусов - 8 очок у 9 турах. Друге місце з 7,5 очками посів Богдан Лозинський, третій - Богдан Біловіл (6,5 очок).
Вітаємо чемпіонів та призерів!


09.02.2019

......
Семен Мітусов та Марія Козаченко - чемпіони України зі швидких шахів 2019 року у віковій категорії до 14 років.
У чемпіонаті з рапіду серед дівчат віком до 14 років зі стовідсотковим результатом 9 очок з 9 перемогла Марія Козаченко. По 6,5 очок та відповідно друге й третє місця посіли Анастасія Дубовик і Єлизавета Петрова.
Серед юнаків кращим став Семен Мітусов - 7,5 очок у 9 турах. По 7 очок у другого та третього призерів Богдана Біловола та Андрія Пальчука.
Вітаємо чемпіонів та призерів!


09.02.2019

......
Семен Мітусов та Марія Козаченко - чемпіони України 2019 року у віковій категорії до 14 років.
У чемпіонаті серед юнаків переміг Семен Мітусов, який набрав 8,5 очок з 11 можливих, пів-очка поступився йому Назар Лаптій, третє та четверте місця із 6 очками посіли Андрій Пальчук та Тимур Келеберда.
У чемпіонаті дівчат по 8 очок набрали Марія Козаченко та Юліана Мінаєва, Поліна Лищенко та Анастасія Дубовик із 6,5 очками відповідно посіли третє та четверте місця.
Вітаємо чемпіонів та призерів!


02.01.2019

Списки учасників чемпіонатів України 2019 року серед юнаків та дівчат
у вікових категоріях до 12, до 14 та до 16 років

До12 років

До14 років

До16 років

03.12.2018

......
Підсумки Всесвітньої шахової Олімпіади серед шахістів віком до 16 років.
Українська команда (Віктор Матвіїшен, Валентин Байдецький, Платон Гальперін, Надія Шпанко, Марія Бердник, капітан - Микола Боднар) досить рівно пройшла по дистанції. За три тури до кінця змагань разом із командами Ірану та Узбекистану навіть розподіляла 1-3 місця, але поразки у двох наступних турах від основних конкурентів з Узбекистану та Китаю дещо відсунули українську збірну від п'єдесталу пошани. У підсумку сьоме місце.
Перемогу ж святкували шахісти з Узбекистану, друге місце у команди Індії, третьою фінішувала збірна Китаю.

02.12.2018

...... У Львові закінчилися півфінали чемпіонатів України серед юнаків та серед дівчат.
У чемпіонаті юнаків перше місце посів Дмитро Боднар із результатом 7,5 очок з 9. На другому та третьому місцях із 7 очками відповідно - Назар Лаптій та Євген Замеховський.
Серед дівчат найсильнішою стала Дарина Грига (7,5 очок), семеро шахісток набрали по 6 очок та за додатковими показниками другою стала Поліна Лищенко, третьою - Таміла Мащенко.
Вітаємо переможців та призерів!


25.11.2018

...... У Туреччині стартує шахова олімпіада серед шахістів віком до 16 років.

Україну на турнірі представляють Віктор Матвіїшен, Валентин Байдецький, Платон Гальперін, Надія Шпанко, Марія Бердник.
Олімпіада пройде у 9 турів з 25 листопада до 2 грудня.

25.11.2018

...... У Львові тривають змагання півфіналів сезону 2018-2019 років серед юнаків та дівчат віком до 14 років.

У чемпіонаті беруть участь 94 юнаки та 36 дівчат, які визначатимуть сильніших протягом 9 турів.

19.11.2018

...... В Івано-Франківську закінчилися півфінали чемпіонатів України з класичних шахів серед юнаків та дівчат віком до 16 років сезону 2018-2019 рр.
Серед дівчат кращого результату - 7 очок з 9 можливих - досягла Софія Гризлова. Друге та третє місця із 6,5 очками зайняли Єлизавета Гребенщикова та Олександра Пампуха, по 6 очок набрали Євгенія Дзятко, Юлія Кравець та Катерина Григорчук.
У юнаків із результатом 7,5 очок одноосібно переміг Владислав Сидорика. Одразу сім шахістів набрали по 6,5 очок. Друге та третє місця посіли Данило Мосесов та Олексій Білич.
Вітаємо переможців та призерів!


10.11.2018

...... У Івано-Франківську стартував півфінал чемпіонату України з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 16 років.

У змаганнях приймають участь 70 юнаків та 29 дівчат з 21 регіону України.
Змагання триватимуть до 18 листопада.

04.11.2018

...... В Іспанії розпочався чемпіонат світу з шахів серед юнаків та дівчат у вікових категоріях до 8, 10 та 12 років.
Серед учасників чемпіонату 15 представників України.
Слідкуйте за подіями чемпіонату на офіційному сайті турніру.

23.10.2018

...... Півфінал чемпіонату України з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 14 років.

Турнір проводиться з 22 листопада по 1 грудня 2018 року в м.Львові, за адресою: вул. Хуторівка 26, у приміщенні Львівської обласної шахової федерації.

19.10.2018

...... Дві “бронзи” приніс українським шахістам чемпіонат світу з рапіду серед юнаків та дівчат у вікових категоріях до 14, 16 та 18 років.

У турнірі дівчат до 16 років з 6 очками Марія Бердник поділила 2-6 місця і стала третьою за додатковими показниками, а Кирил Шевченко (до 18 років) також із шістьма очками посів 3 місце у розподілі 3-5 місць.
У бліц-турнірі найкраще з українців зіграв К.Шевченко - 4 місце, Є.Рошка виборов 6 місце, 7-ми фінішували В.Матвіїшен та Є.Гребенщикова.
Вітаємо наших бронзових призерів!


16.10.2018

...... В Чернігові фінішував півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат віком до 12 років.
Трійка призерів у юнаків (97 учасників): 1 місце Самуненков Ігор (м.Київ), 2 місце Ільків Андрій (Львівська область), 3 місце Сідлецький Іван (м.Київ).
П'єдестал пошани у турнірі дівчат (39 учасниць): 1 місце Менн Єва (Житомирська область), 2 місце Ломакіна Анжеліка (Миколаївська область), 3 місце Іваницька Людмила (Івано-Франківська область).
Вітаємо переможців та призерів, бажаємо успіхів у фінальних змаганнях!


30.09.2018

......
Дитячо-юнацька комісія ФШУ оголошую тендер на проведення офіційних юнацьких змагань у 2019 році. Для участі в тендері необхідно заповнити заявку та надіслати ії скановану копію на е-mail prihodkochess@ukr.net та rating@ukr.net. Остаточна дата подання заявки 20 листопада 2018 року. Рішення щодо місць проведення змагань буде прийматися на скайп-конференції дитячо-юнацької комісії ФШУ до грудня 2018 року.
Список змагань:
• Чемпіонат України серед юніорів до 20 років;
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років;
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років – фінал;
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 14 років – фінал;
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 12 років – фінал;
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 10 років;
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 8 років;
• Командний чемпіонат України юнаків та дівчат до 12 років;
• Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років;
• Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2019-2020 років) серед юнаків та дівчат до 12 років – півфінал;
• Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2019-2020 років) серед юнаків та дівчат до 14 років – півфінал;
• Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2019-2020 років) серед юнаків та дівчат до 16 років – півфінал.
Згідно рішення ДЮК одне місто може претендувати на проведення лише одного фіналу ЧУ, при цьому заявка одним містом може бути надана не більш ніж два змагання. При подачі одним містом заявки на два фінали, необхідно зазначити, які змагання є пріоритетними, а які резервними.

Мінімальний заявочний призовий фонд фіналів 15 тис. грн. За два тижня після затвердження місця проведення змагань, організатор зобов'язаний узгодити з ДЮК дати проведення, а не пізніше ніж за місяць до початку змагань – надати інформацію з точною адресою місця проведення, варіантами проживання, контактами відповідальних осіб, узгодити програму проведення змагань. В разі відсутності інформації від організатора, ДЮК має право змінити місце проведення турніру.

30.09.2018

...... Івано-Франківськ гостинно запрошує учасників півфіналу чемпіонату України з шахів (класичні шахи, сезон 2018-2019 років) серед юнаків і дівчат віком до 16 років.
Змагання відбуватимуться з 09 до 18 листопада 2018 року.

30.09.2018

...... У м.Дніпро закінчився командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 16 років.
У змаганнях взяли участь 22 команди загальною кількістю 69 шахістів з чотирьох регіонів.
У турнірах з класичних та блискавичних шахів перемогла перша команда Дніпропетровщини, турнір зі швидких шахів виграла перша команда Одеси.

10.09.2018

......
Закінчився командний чемпіонат України у віковій категорії до 12 років (класична гра, рапід та бліц).
У класичних шахах перемогу здобула команда Івано-Франківської області (Ігор Нагорний, Валентин Прокоф’єв, Людмила Іваницька), друге місце у команди “Дніпро-1” (Кирило Нестеренко, Василь Лях, Юліана Мінаєва), третьою фінішувала команда “Миколаїв-1”).
У турнірах з рапіду та бліцу кращими стали шахісти команди “Миколаїв-1” (Богдан Біловіл, Роман Ярмоленко, Анжеліка Ломакіна).
Друге місце в рапіді у команди Івано-Франківської області, третє у другої команди Вінниці (Юрій Штомпель, Максим Біленький, Вікторія Біляк).
Другими й третіми у бліц-турнірі стали відповідно команди Одеси (Михайло Тобак, Михайло Харченко, Анна Чекані) та “Дніпро-1”
Вітаємо чемпіонів та призерів!


29.08.2018

......
Чемпіонат світу серед юнаків та дівчат віком до 20 років.
Завтра у Туреччині стартує чемпіонат світу серед юнаків та дівчат віком до 20 років.
Україну представляють Платон Гальперін та Надія Салах.

29.08.2018

......
Семен Мітусов - бронзовий призер чемпіонату Європи!
Українці завершили виступ на чемпіонаті Європи з шахів серед юнаків та дівчат, який проходив в Ризі (Латвія). Бронзову медаль здобув Семен Мітусов з Краматорська.
До чільної десятки увійшли Марія Козаченко (5) Надія Шпанко (5), Анастасія Гнатишин (9) та Михайло Подольський (10).
Вітаємо Семена з бронзовою нагородою!


20.08.2018

...... У столиці Латвії стартує чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат у вікових категоріях до 8, 10, 12, 14, 16 та 18 років.
Україну представляють 29 шахістів.
Турнір пройде з 20 по 29 серпня.

5.08.2018

...... На чемпіонаті Європи з рапіду та бліцу серед юнаків і дівчат у Румунії Каміла Грищенко з Краматорська із результатом 7 очок з 9 перемогла у рапід-турнірі вікової категорії до 16 років.
Львів'янин Олексій Каравацький виборов “бронзу” у рапіді до 8 років (6,5 з 9) та у бліц-турнірі до 10 років (7,5 з 9 - розподіл 2-3 місць).
 
У рамках турніру також пройшов командний чемпіонат та чемпіонат з розв'язання шахових композицій. У цих змаганнях Олексій Каравацький посів друге місце у віковій категорії до 10 років, а Андрій Придун - третє у категорії до 14 років.
 
На фото: Каміла Грищенко
Наші вітання Камілі, Олексію та Андрію!


2.0.2018

......
До уваги українських шахістів, які бажають взяти участь у чемпіонаті світу з класичних шахів серед юнаків та дівчат до14, 16 та 18 років (19 – 30 жовтня 2018 року, м.Порто Каррас, Халкідікі,Греція).
Для реєстрації у чемпіонаті просимо надіслати на rating@ukr.net та olegtovchyga@ukr.net до 15 серпня 2018 року наступну інформацію:  (читати далі)

2.0.2018

......
До уваги українських шахістів, які бажають взяти участь у чемпіонаті світу з рапіду та бліцу в шахи серед юнаків та дівчат до 14, 16 та 18 років (16- 20 жовтня 2018 року, м. Порто Каррас, Халкідікі, Греція).
Для реєстрації у чемпіонаті просимо надіслати на rating@ukr.net та olegtovchyga@ukr.net до 15 серпня 2018 року наступну інформацію:  (читати далі)

2.0.2018

......
До уваги українських шахістів, які бажають взяти участь у чемпіонаті світу з класичних шахів серед кадетів та дівчат до 8, 10 та 12 років (03 – 16 листопада 2018 року, м.Сантьяго - Компостела, Іспанія).
Для реєстрації у чемпіонаті просимо надіслати на rating@ukr.net та olegtovchyga@ukr.net до 31 серпня 2018 року наступну інформацію:  (читати далі)

25.07.2018

...... До уваги учасників чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат (класичні шахи, Рига, Латвія, 19-30.08.2018)!
1. Відповідно до інформації Організатора повні списки  учасників будуть опубліковані на chess-results.com найближчим часом (стався технічний збій на сервері під час реєстрації).
2. Просимо терміново надіслати на адресу rating@ukr.net фото  для акредитаційних карток (бейджів) учасників.  Назва файлу має містити  Ім'я та Прізвище латиною і код ФІДЕ, зразок  - "14151049 _Mitusov_Semen".

24.07.2018

...... Вихованець “Шахової школи” (тренер Дмитро Семенов) Ігор Самуненков здобув упевнену перемогу на Чемпіонаті Європи з класичних шахів серед школярів до 9 років, який пройшов у м.Кракові (Польща).
Дев'ять турів Ігор пройшов без жодної поразки - 8 перемог та одна нічия.
Як переможець Чемпіонату Європи серед школярів Ігор здобув путівку на Чемпіонаті світу серед школярів 2019 р. та отримав запрошення зіграти в 29-тому Міжнародному Шаховому Фестивалі "Cracovia 2018" у Кракові.
Крім того вихованець ДЮСШ №23 м.Києва (тренер О. Бутенко) дванадцятирічний Андрій Трушко поділив 3-4 місця з класичних шахів серед школярів до 13 років, та за додатковими показниками у підсумку став четвертим. Але в бліц-турнірі   Андрій виборов загальне 7 місце та перше в категорії до 13 років!
Вітаємо Ігоря та Андрія з чудовими результатами!

24.06.2018

Підсумки чемпіонату світу з бліцу серед юнаків та дівчат (до 8,10,12 років).
......
Переможець рапід-турніру у категорії до 10 років Тихон Черняєв повторив своє досягнення і турнірі з бліцу. У цій же категорії 3-4 місця поділив Святослав Базакуца та у підсумку став четвертим.
Другі місця у своїх вікових категоріях - до 12 та до 10 років - посіли Дубовик Анастасія та Марченко Єлизавета.
“Бронзу” у категорії до 8 років виборов Слепчук Данило.
Вітаємо нашіх юних шахістів з чудовими результатами!


23.06.2018

......
У Мінську завершився світовий чемпіонат з рапіду серед юнаків та дівчат у віковій категорії до 8, 10 та 12 років. У категорії до 10 років чемпіоном став українець Тихон Черняєв.У цій же категорії 2-6 місця з відставанням від переможця у пів-очка поділив з іншими учасниками Святослав Базакуца, який у підсумку став шостим.
Аліна Прочаєва стала третьою серед дівчат до 8 років.
Анастасія Дубовик у турнірі дівчат до 12 років поділила 2-4 місця і за додатковими показниками стала четвертою.
Завтра пройдуть змагання з бліцу.
Вітаємо нашіх юних шахістів з чудовими результатами!
На фото: Тихон Черняєв

12.06.2018

...... Підсумки чемпіонату України серед юнаків та дівчат віком до 8 років.
 
Класична гра: 1.Ясьмо Даніїл; 2.Безейко Олександр; 3.Агризков Іван.
1.Гнатишин Анастасія; 2.Торопцева Євгенія; 3.Корольчук Владислава.
Швидка гра: 1.Пилипенко Радомир; 2.Симон Артем; 3.Пустовіт Максим.
1.Гнатишин Анастасія; 2.Ковальова Таїсія; 3.Торопцева Євгенія.
Блискавична гра: 1.Каравацький Олексій; 2.Пустовіт Максим; 3.Слепчук Данило.
1.Торопцева Євгенія; 2.Гнатишин Анастасія; 3.Хомицька Катерина.
Вітаємо чемпіонів та призерів!


03.06.2018

...... У рамках НТЗ до чемпіонатів світу та Європи серед юнаків та дівчат у Люблені пройшов юніорський командний матч-турнір Україна-Польща.
У програмі зустрічі відбулись загальні турніри з блискавичних та швидких шахів.
Кращим з українських юніорів став Олександр Юровських, котрий виборов другі місця в обох турнірах.
У командних змаганнях з класичної гри у першому турі перемогли юні українці з рахунком 7:3, а от у другому сильнішими виявились господарі - 5½ : 4½. Відтак підсумковий рахунок 11½ : 8½ на користь українців.

29.05.2018

...... У Словацькому місті Ружомберок пройшов юнацький чемпіонат ЄС зі швидких та блискавичних шахів.

Організатори надали українцям “Wild Card”, і 7 юних українських шахістів (6 хлопців та 1 дівчина) взяли участь у змаганнях.
Доманській Микола став чемпіоном з бліцу та третім призером з рапіду у категорії до 12 років, а призове, четверте, місце у цьому ж рапід-турнірі зайняв Ковальський Роман. Другі місця посіли Мальований Юліан (рапід до 12 років) та Пилипенко Радомир (рапід до 8 років).
Вітаємо чемпіона та призерів!


28.05.2018

...... Після третього і останнього етапу «European Youth Grand Prix Series 2017/2018», Кірілл Шевченко став переможцем серії з трьох турнірів, в яких брали участь кращі молоді й талановиті гравці з різних країн Європи.
Перемігши у другому турнірі серії і зайнявши друге місце в заключному турнірі, юний український гросмейстер набрав 270 очок. Другий результат, 220 очок, у А. Хакобяна (Вірменія), третій, 220 очок, у К.Шубіна (Росія).
Наші вітання переможцю!


26.05.2018

...... До уваги учасників чемпіонату Європи з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 8, 10, 12, 14, 16 та 18 років (19 - 30 серпня 2018 року, м.Рига, Латвія).
З питань організації поїздки звертатися до керівника делегації: Ромашов Антон Володимирович, e-mail: romashov_а@ukr.net, тел. 0931307883.

26.05.2018

...... До уваги учасників чемпіонату світу з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 14, 16 та 18 років (19 - 31 жовтня 2018 року, Греція). 
З питань організації поїздки звертатися до керівника делегації: Мартинков Олександр Вікторович, e-mail: martynkov@ukr.net, тел. 0676285588. 

13.05.2018

......
Підсумки чемпіонату України до 10 років.
Класична гра:
1.Подольський Михайло-7,5; 2.Нестеренко Кирило-7,5; 3.Самуненков Ігор-7,0.
1.Грига Дарина-8,0; 2.Петренко Марина-7,0; 3.Святова Софія-6,5.
Рапід: 1.Самуненков Ігор-7,5; 2.Нестеренко Кирило-7,5; 3.Базакуца Святослав-7,5.
1.Габор Марія-7,5; 2.Марченко Єлизавета-7,0; 3.Басова Поліна-6,5.
Бліц:
1.Дегтярьов Роман-8,0; 2.Самуненков Ігор-7,5; 3.Нестеренко Кирило-7,5.
1.Петренко Марина-7,0; 2.Марченко Єлизавета-7,0; 3.Торопцева Євгенія-7,0.
Наші вітання чемпіонам та призерам!


22.04.2018

...... Підсумки чемпіонату України серед юнаків та дівчат віком до 12 років.

Класична гра, юнаки:
1.Мітусов Семен-8,5 очок з 11; 2.Петровський Вадим-8,5; 3.Нагорний Ігор-7,5.
Класична гра, дівчата
1.Козаченко Марія-9 очок з 11; 2.Мінаєва Юліана-7,5; 3.Манько Марія-7.
Рапід, юнаки:
1.Мітусов Семен-7,5 очок з 9; 2.Петровський Вадим-7,5; 3.Пальчук Андрій-7.
Рапід, дівчата:
1.Верем’юк Вероніка-7 очок з 9; 2.Дубовик Анастасія-7; 3.Козаченко Марія-7.
Бліц, юнаки:
1.Пальчук Андрій-9,5 з 11 очок; 2.Мітусов Семен-9; 3.Петровський Вадим-9.
Бліц, дівчата:
1.Дубовик Анастасія-10,5 з 11; 2.Іваницька Людмила-10; 3.Козаченко Марія-9.
Вітаємо чемпіонів та призерів!

20.04.2018

...... Чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 8 років (класична гра, рапід, бліц).

Чемпіонат пройде з 1 по 12 червня в м.Одесі за адресою Французький бульвар, 59, санаторій «Біла акація».

02.04.2018

...... Підсумки чемпіонату України серед юнаків та дівчат віком до 18 років.
 
Класична гра (юнаки): 1.Юровських Олександр; 2.Рошка Євген; 3.Шалімов Олександр.
Класична гра (дівчата): 1.Мартинкова Олена; 2.Бердник Марія; 3.Грищенко Каміла.
Рапід (юнаки): 1.Мітусов Семен; 2.Осадчук Дмитро; 3.Кушко Дмитро.
Рапід (дівчата): 1.Світлична Альона; 2.Грищенко Каміла; 3.Мартинкова Олена.
Бліц (юнаки): 1.Христовой Роман; 2.Петровський Вадим; 3.Кушко Дмитро;
Бліц (дівчата): 1.Козаченко Софія; 2.Грищенко Каміла; 3.Мартинкова Олена.
Вітаємо чемпіонів та призерів!

31.03.2018

...... Чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 12 років:
Турнір пройде з 10 - 22 квітня 2018 р. у м.Вишгород, Київська обл.

10-20 квітня:класичні шахи;
21 квітня: швидка гра;
22 квітня: блискавична гра.


26.03.2018

...... Чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 10 років:
Турнір пройде з 3 по 13 травня у м.Миколаєві.

3-11 травня:класичні шахи;
12 травня: швидка гра;
13 травня: блискавична гра.


18.03.2018

...... Підсумки Чемпіонату України серед юнаків та дівчат віком до 16 років:
Класичні шахи
Юнаки: 1.Байдецький Валентин-9 очок з 11; 2.Матвіішен Віктор-7; 3.Гаюн Дмитро-7.
Дівчата: 1.Бердник Марія-10,5; 2.Шпанко Надія-8; 3.Дубовик Анастасія-7.
Рапід
Юнаки: 1.Матвіішен Віктор-9 очок з 9; 2.Кириченко Мар’ян-7; 3.Кукелко Олексій-6,5.
Дівчата: 1.Шпанко Надія-8; 2.Бердник Марія-7,5; 3.Грищенко Каміла-6,5.
Бліц
Юнаки: 1.Байдецький Валентин-7,5 очок з 9; 2.Ларкін Владислав-7; 3. Кукелко Олексій-6,5.
Дівчата:1.Іваницька Людмила-8,5; 2.Бердник Марія-8; 3.Гризлова Софія-6,5.
Вітаємо чемпіонів України та призерів!


16.03.2018

...... З 9 по 22 квітня у м.Вишгороді Київської області пройде чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 12 років (класика, рапід, бліц).
 
Регламент проведення чемпіонату


21.02.2018

...... У Миколаєві стартували чемпіонати України серед юнаків та дівчат віком до 20 років (класика, рапід, бліц).
 
Здійснюється пряма трансляція партій:
 
ОпенДівчата

13.02.2018

...... Фінальні змагання всеукраїнської Гімназіади з шахів будуть проходити з 3 по 4 квітня в м.Краматорськ. Склад збірних команд областей: 3 юнаки і 3 дівчини 2000, 2001, або 2002 року народження. До участі допускаються команди у неповному складі.

11.02.2018

...... Підсумки чемпіонатів України серед юнаків та дівчат віком до 14 років.
 
Класична гра:
1.Придун Андрій (8 очок), 2.Домальчук-Йонассон Олександр (6,5), 3.Малиновський Ростислав (6,5).
1. Тихонова Алеся (8,5), 2. Гребенщикова Єлизавета (8), 3. Дубовик Анастасія (7,5).
Рапід:
1.Мітусов Семен (7,5), 2.Придун Андрій (7), 3.Лаптій Назар (7).
1.Дубовик Анастасія (8), 2.Гребенщикова Єлизавета (7), 3.Олексієнко Юлія (6,5).
Бліц:
1.Білич Олексій, 2.Мітусов Семен, 3.Горошков Максим - по 7 очок.
1.Олексієнко Юлія (7), 2.Гризлова Софія (6,5), 3.Дзятко Євгенія (6).
Вітаємо чемпіонів та призерів!


31.01.2018

...... В Чернівцях розпочались фінали з класичних шахів серед юнаків та дівчат.

Здійснюється пряма трансляція партій. Інформація про чемпіонат, результати ігор, партії у форматі PGN, корисні посилання на сторінці чемпіонату.

31.01.2018

...... З 21 лютого (день приїзду) по 03 березня 2018 р. у м.Миколаїв пройдуть фінальні змагання чемпіонату України серед юнаків та дівчат віком до 20 років

РегламентСторінка чемпіонату

29.01.2018

...... До уваги керівників шахових шкіл, клубів, гуртків, секцій та тренерів.
 
15 лютого відбудеться шаховий семінар-нарада, під час якого відбудеться презентація проекту “Шахова країна”.
 
Семінар проводять:
ПЕПА Юрій, арбітр ФІДЕ (т.097-473-43-14);
РОМАНЮК Сергій, директор ДПЗОВ "Пуща-Водиця" (т.067-657-17-34).
 
Місце проведення - м. Київ, Пуща-Водиця, вул. Юнкерова, 76, 13 лінія.

17.01.2018

...... Регламенти чемпіонатів України серед юнаків та дівчат до 14,16 та 18 років з класичних, швидких і блискавичних шахів:

13.01.2018

...... Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років з класичних, швидких і блискавичних шахів (м.Краматорськ, 22 березня - 2 квітня 2018 року).
 
Розпочала роботу офіційна сторінка чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 18 років, де можна ознайомитись з регламентом проведення змагань, зареєструватися онлайн, дізнатись про умови проживання, транспортне сполучення тощо.
 

09.01.2018

...... Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років з класичних, швидких і блискавичних шахів:
 
6-18 березня 2018 року., м.Вінниця (вул.Театральна 24, МДЮСШ №6).

Учасники фіналу з класичних шахів, які підтвердили участь:

Юнакидівчата
 

31.12.2017

...... Дитячо-юнацька комісія вітає всіх юних шахістів, іх батьків та тренерів з Новим Роком. Бажаємо нових перемог, знаходити новинки в дебютах, здобувати нові кубки та продовжувати насолоджуватись шахами!
 
Публікуємо списки фіналістів чемпіонатів України на 2018 рік:
 
До 12 роківДо 14 роківДо 16 років

18.12.2017

...... Точні дати проведення чемпіонатів України серед юнаків та дівчат
 

   • Чемпіонат України серед юніорів до 20 років (21 лютого – 3 березня ) – Харків
   • Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років (22 березня – 2 квітня) - Краматорськ
   • Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 12 років – фінал (10 – 22 квітня) - Вишгород
   • Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 14 років – фінал (30 січня -11 лютого) - Чернівці
   • Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років – фінал (6 – 18 березня) - Вінниця
   • Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 10 років (2 - 13 травня ) - Миколаїв
   • Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 8 років (1 - 12 червня ) - Одеса
   • Командний чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат (17 – 23 вересня) - Дніпро
   • Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2018-2019 років) серед юнаків та дівчат до 12 років -
      півфінал (5-14 жовтня) - Чернігів
   • Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2018-2019 років) серед юнаків та дівчат до 16 років -
      півфінал (9 листопада – 18 листопада) - Івано-Франківськ
   • Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2018-2019 років) серед юнаків та дівчат до 14 років -
      півфінал (22 листопада – 2 грудня) – Львів
   • Командний чемпіонат України до 12 років - (3-9 вересня) - Вінниця
 

30.11.2017

...... Результати скайп-конференції ДЮК від 29.11.2017 по визначенню міст для проведення дитячих шахових змагань в 2018 році. Дати орієнтовні.
 
До 14 грудня 2017 року організатори зобов'язані узгодити з ДЮК остаточні дати проведення змагання. В разі відсутності інформації від організатора, ДЮК має право змінити місце проведення турніру.
   • Чемпіонат України серед юніорів до 20 років (17 лютого – 4 березня ) – Харків
   • Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років (24 березня – 7квітня) - Краматорськ
   • Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 12 років – фінал (11 – 29 квітня) - Вишгород
   • Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 14 років – фінал (1 -14 лютого) - Чернівці
   • Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років – фінал (6 березня – 21 березня) - Вінниця
   • Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 10 років (1 - 16 травня ) - Миколаїв
   • Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 8 років (1 - 17 червня ) - Одеса
   • Командний чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат (7 – 24 вересня) - Дніпро
   • Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2018-2019 років) серед юнаків та дівчат до 12 років -
      півфінал (1-15 жовтня) - Чернігів
   • Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2018-2019 років) серед юнаків та дівчат до 16 років -
      півфінал (4 листопада – 18 листопада) - Івано-Франківськ
   • Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2018-2019 років) серед юнаків та дівчат до 14 років -
      півфінал (21 листопада – 2 грудня) – Львів
 

08.11.2017

....
Дитячо-юнацька комісія ФШУ просить зголоситись організаторів зацікавлених в проведенні офіційних юнацьких змагань у 2018 році. Для цього необхідно заповнити заявку та вислати ії скан на емайл grabinsky@ukr.net та оригінал на адресу ФШУ. Остаточна дата подання заявки 20 листопада 2017 року. Рішення про місце проведення всеукраїнських змагань буде обговорюватись на скайп-конференції дитячо-юнацької комісії ФШУ до грудня 2017 року.
Список змагань:
 
• Чемпіонат України серед юніорів до 20 років (17 лютого – 4 березня )
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років (24 березня – 7 квітня)
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 12 років – фінал (11 – 29 квітня)
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 14 років – фінал (1 -14 лютого)
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років – фінал (6 березня – 21 березня)
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 10 років (1 - 16 травня )
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 8 років (1 - 17 червня )
• Командний чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат (7 – 24 вересня)
• Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2018-2019 років) серед юнаків та дівчат до 12 років - півфінал (1-15 жовтня)
• Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2018-2019 років) серед юнаків та дівчат до 16 років - півфінал (4 листопада – 18 листопада)
• Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2018-2019 років) серед юнаків та дівчат до 14 років - півфінал (21 листопада – 2 грудня)
 
Згідно рішення ДЮК в 2017 році місце проведення турнірів буде виставлятись на тендер за принципом одне місто - одне змагання. Це дозволить розширити географію змагань та дасть поштовх різним регіонам до розвитку дитячих шахів. Для участі в тендері кожне місто повинно зазначити, яке змагання вони пріоритетно хочуть організувати, а яке змагання є резервним для них. На більш ніж два змагання претендувати не можна.
 
• Затверджені дати змагань. Перед оголошенням тендеру ДЮК пропонує для всіх змагань інтервал в 15-20 днів і це повинно зробити розклад більш збалансованим. За два тижня після затвердження остаточного місця проведення змагань організатор зобов'язаний узгодити з ДЮК остаточні дати проведення змагання. В разі відсутності інформації від організатора, ДЮК має право змінити місце проведення турніру.
 
• Обов'язковою умовою для організаторів всіх дитячих змагань буде якісно зроблений фотозвіт в соціальних мережах та на сайті ФШУ. Також обов'язковим є відеосюжет на місцевому телебаченні . Мінімальний призовий фонд фіналів 10 тис. грн.

05.07.2017

....
 
Міністерство молоді та спорту України та Федерація шахів України запрошує чемпіонів та срібних призерів Чемпіонатів України серед юнаків та дівчат до 8, 10, 12 років на навчально-тренувальний збір до чемпіонату Європи і Світу з шахів.
 
Дати: заїзд — з 23 липня (день приїзду) до 31 липня (день виїзду).
Місце проведення: Місце проведення Приймають пансіонат “Бойківщина”, що знаходяться в смт. Славське, посеред мальовничих Карпат.
Організаційні питання – міжнародний гросмейстер Назар Фірман nazarfirman@gmail.com.
Тренувальний процес – Заслужений тренер України Володимир Грабінський grabinsky@ukr.net
 
Більше інформації про турбазу http://ukrchess.org.ua/turnir/Anonsy/karpaty_camp.pdf
 
Участь для персонально запрошених спортсменів за кошти Міністерства Молоді та Спорту:
 
Самуненков Iгор
Черняєв Тихон
Басова Поліна
Безсонна Поліна
Михайло Подольський
Вероніка Верем’юк
Анжеліка Ломакіна 
Мітусов Семен
Боднар Дмитро
Дубовік Анастасія
Козаченко Марія
Гребенщікова Ліза

16.03.2017

..... Мiнiстерство Молоді та Спорту України та Федерація шахів України запрошує на навчально-тренувальний збір

Дати: заїзд — з 1 (день приїзду) до 6 квітня (день виїзду)
 
Місце проведення: Готель "Україна", адреса: вулиця Київська, 3, Житомир, 10002
 
Організаційні питання –  Житомирська шахова школа "Інтелект" Тренери – майстри спорту Ігор Випханюк (ШШ " Інтелект ") та Андрій Олішевський (ДЮСШ №1)
 
Участь в НТЗ для персонально запрошених спортсменів за кошти Міністерства Молоді та Спорту
 
Для учасників НТЗ будуть організовані лекції міжнародних гросмейстерів, всесвітньовідомих тренерів які народились у Житомирі Йосифа Дорфмана та Олександра Хузмана. Це стало можливим за сприянням Житомирської федерації шахів (президент А.Сачук). Також планується лекція заслуженого тренера України В.Грабінського.
 
Терміни НТЗ підлаштовані, щоб бажаючі могли (за власний рахунок) залишитись у Житомирі та зіграти в одному з найцікавіших змагань України “Меморіалі М.Е. Тросмана”
 
Підтвердження участі обов’язкове по телефону Олени Харчишиної (заступник директора ШШ Інтелект) - 067 4232576 до 20 березня (включно)
 
1.Мітусов Семен
2.Пальчук Андрій
3.Ларкин Владислав
4.Гребенщикова Єлизавета
5.Берднік Марія
6.Козаченко Марія
7.Волотовський Кирило
8.Шевченко Кирило
9.Матвіїшен Віктор
10.Шпанко Надія
11.Ломакіна Анжеліка
12.Дзятко Євгенія 
13.Чехані Анна Юріївна
14.Марченко Єлизавета Олексіївна
15.Подольський Михайло Олександрович    
16.Лях Василь Васильович
17.Дубовик Анастасія
18.Байдецький Валентин
19.Олексієнко Юлія
20.Замєховський Євген
Донецька
м.Київ
Миколаївська
Дніпропетровська  
Харківська
Донецька
Житомирська
м. Київ
Вінницька
Вінницька
Миколаївська
Хмельницька
Одеська
м. Київ
м. Київ
Дніпропетровська
Дніпропетровська
Одеська
Харківська
м.Київ
16.02.2006
09.07.2006
05.02.2004
30.09.2005
03.01.2003
04.04.2006
07.03.2003
16.04.2002
10.01.2002
02.05.2002
05.07.2007
22.05.2004
04.08.2008
28.05.2008
08.03.2008
12.01.2008
30.10.2006
06.10.2002
10.09.2004
06.10.2006


01.01.2017

.... Результати скайп-конференції ДЮК від 27.11.2016 по визначенню міст для проведення дитячих шахових змагань в 2017 році. Дати орієнтовні.
 
• Чемпіонат України серед юніорів до 20 років (18 лютого – 6 березня ) - м.Львів;
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років (26 березня – 11 квітня) - м.Харків;
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 12 років – фінал (13 – 30 квітня) - м.Вишгород, Київська обл.
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 14 років – фінал (1 -16 лютого) - м.Чернівці;
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років – фінал (8 березня – 24 березня) - м.Вінниця;
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 10 років (3 - 18 травня ) - м.Миколаїв;
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 8 років (1 - 18 червня ) м.Кременчук, Полтавська обл.
• Командний чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат (7 – 24 вересня) - м.Дніпро;
• Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2017-2018 років) серед юнаків та дівчат до 12 років - півфінал (1-17 жовтня) - м.Житомир;
• Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2017-2018 років) серед юнаків та дівчат до 14 років - півфінал (20 жовтня – 8 листопада) - м.Чернігів;
• Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2017-2018 років) серед юнаків та дівчат до 16 років - півфінал (11 листопада – 28 листопада) - м.Кременчук, Полтавська обл.
Списки фіналістів: до 12 роківдо 14 роківдо 16 років

© Федерація шахів України (2003-2015 рр.)
При використанні матеріалів посилання на www.ukrchess.org.ua обов'язкове!