Голова комісії
Чернов Євген Абрамович


Склад комісіїї
  1.Хазанкін Мойсей Григорович;
  2.Олійник Микола Васильович);
  3.Ющенко Олександр Васильович;
  4.Гергель Володимир Пимонович;
  5.Чуренков Юрій Олександрович;
  6.Чубарь Володимир Федорович;
  7.Богданов Валентин Фомич;
  8.Стець Василь Дмитрович;
  9.Бутурин Володимир Степанович;
  10.Дубівка Георгій Георгійович;
  11.Алексєєв Іван Іванович;
  12.Антонова Римма Миколаївна.

 
Комісія ФШУ по роботі з ветеранами

 
13 листопада 2018 р.

...... Кубок України з шахів серед ветеранів.
Кубок України з шахів серед ветеранів проводиться з 21 по 23 грудня 2018 року у м. Харкові, пр. Людвіга Свободи, 51-б, гуртожиток №8 ХНУРЕ у приміщенні ШШК “Шахрад” Харківського національного університету радіоелектроніки.
 

 
19 серпня 2018 р.

...... З 16 по 19 серпня в м. Дніпро у Дніпровському шахово-шашковому клубі імені Й.Уріха відбулась камерна, в кількісному відношенні, але непересічна подія у ветеранських шахах – матч-турнір на Кубок України між збірними командами України 50+ та 65+.
Змагання проводилися у трьох стандартних сучасних шахових дисциплінах (класика, рапід та бліц). Збірні команди складалися з чотирьох учасників: 3-х кращих представників особистих чемпіонатів України серед ветеранів 2018 року та по одному запрошеному від ФШУ. До складу команди 65+ увійшли: 1 дошка - Твердохлібов В.І. (Полтавська федерація), 2 дошка - Чернов Є.А. (Дніпропетровська федерація), 3 дошка - Ревуцький В.П. (Житомирська федерація), 4 дошка - Варченко Г.І. (Харківська федерація). 50+: 1 дошка - Шалімов В.А. (Харьківська федерація), 2 дошка - Макаров П.В. (Одеська федерація), 3 дошка - Тихонов Ю.О. (Дніпропетровська федерація), 4 дошка - Макаревич В.Е. (Одеська федерація).
У всіх дисциплінах точилася безкомпромісна напружена боротьба, але в загальному підсумку перемога діставалася більш досвідченим і, коли на урочистому закритті голова суддівської колегії Тимошенко І.В. оголошувала остаточні результати і вручала нагороди переможцям, то їх молодші колеги, не без долі суму, шуткували, що вони тільки вчаться. Разом з тим, всі учасники цієї події зійшлися на висновку, що у турнірі є переможці але немає переможених.

Фотогалерея
 

 
2 червня 2018 р.

...... Всеукраїнський відкритий ветеранський меморіал пам'яті міжнародного майстра Михайла Подгайця.

20-26 липня 2018 року м.Кодима, Одеської області.

Загальний призовий фонд 10000 грн
 

 
30 травня 2018 р.

...... Підсумки чемпіонату України серед ветеранів.
Класична гра (вікова категорія 50+):
1.Василь Стець; 2.Павло Макаров; 3.Юрій Тихонов.
Класична гра (вікова категорія 50+):
1.Євген Чернов; 2.Володимир Ревуцький; 3.Олег Мілютін.
Рапід:
1.Євген Чернов; 2.Володимир Ревуцький; 3.Григорій Варченко.
Бліц:
1.Василь Стець; 2.Євген Чернов; 3.Михайло Фунтіков.

В командному заліку в трьох дисциплінах місця розподілилися наступним чином:
1. Дніпропетровська область
2. Одеська область
3. Вінницька область
 

 
28 березня 2018 р.

...... Чемпіонат України з шахів (класичні, рапід, бліц) серед ветеранів.
 
Змагання проводяться з 19 по 30 травня в місті Одесі, вул.Дача Ковалевського, 138 (курортна зона) в приміщенні науково-практичного центру Одеської державної академії будівництва та архітектури.
 

 
14 березня 2018 р.

...... Запрошуємо до участі у Командному Чемпіонаті Европи серед сеньорів з 13 по 23 квітня 2018 року у м. Валбжих, Польща.
Для збірної України в домовленності з організаторрами запропоновані спеціальні умови участі (знижки тощо).
Контактна особа - Олександр Прохоров, електронна пошта: prohorov@chessclub.lviv.ua,   моб.тел.  +38-097-496-82-58;  
 

 
25 січня 2018 р.

...... Комісія ФШУ по роботі з ветеранами представляє

Календарний план змагань України

за період від 01.01.2018 до 31.12.2018.
 

 
27 грудня 2017 р.

......

Шановні колеги!

Від імені комісії ФШУ по роботі з ветеранами вітаю з новорічно-різдвяним святковим циклом! Бажаю достатньо зовнішньо-внутрішніх умов для самореалізації в улюблених справах, серед яких, впевнений, наші старі і добрі шахи займають значне місце.

Разом з тим, висловлюю подяку всім, хто у 2017 році своєю діяльністю: організаційною, матеріальною, спортивною сприяли підтриманню і розвитку ветеранських шахів на регіональному та загально-українському рівнях.

Особливої вдячності заслуговують ті регіональні федерації та місцеві шахові організації, діяльність яких сприяла реалізації всеукраїнського календарного плану нашої комісії. Йдеться про шахову федерацію Миколаївської області (Ветеранські ігри пам’яті М.М. Баки); шахову федерацію Чернігівської області (особисті чемпіонати України); шахову федерацію Одеської області і шаховий клуб м. Кодима (меморіал М.Подгайця); клуб «Шахрад» Харіківського національного університету радіоелектроніки (Кубок України з швидких та блискавичних шахів). Вважаю за необхідне висловити окрему подяку Одеській та Полтавській шаховим федераціям та Дніпропетровській асоціації ветеранів спорту, які регулярно знаходять можливості делегувати на Всеукраїнські змагання своїх шахістів-ветеранів. Нескладний статистичний аналіз свідчить, що ці зусилля позитивно відбиваються на загальних спортивних результатах.   

Підводячи підсумки за рік, що минає, доречним здається звернути увагу: наші колективні зусилля, на жаль, не відбиваються на діяльності у галузі ветеранських шахів на міжнародному рівні. Особисті та командні чемпіонати світу та Європи залишаються індивідуальною справою ентузіастів, у дусі класичного вислову «спасение утопающих – дело рук самих утопающих».

Зі сподіваннями на краще у наступному році, з повагою, Є.Чернов. 
 

© Федерація шахів України (2003-2015 рр.)
При використанні матеріалів посилання на www.ukrchess.org.ua обов'язкове!