Членство у ФШУ

Положення про членство у ФШУ та членські внески

 1. Відповідно до Статуту Федерації шахів України членство у ФШУ може бути індивідуальним та колективним.
 2. Вступ до ФШУ здійснюється шляхом подання письмової заяви до керівного органу місцевого обласного осередку, або, як виняток, до Ради чи Виконкому ФШУ.
 3. Встановити щорічний індивідуальний внесок члена ФШУ в розмірі 35 грн. Для пенсіонерів, інвалідів, студентів та школярів встановлюється знижка у розмірі 50%.
 4. Встановити для колективних членів ФШУ щорічні внески в розмірах:

 5. • До 30 осіб - з розрахунку 30 грн. з особи;
  • Від 30 до 50 осіб - з розрахунку 25 грн. з особи;
  • Від 50 до 100 осіб - з розрахунку 20 грн. з особи;
  • Понад 100 осіб - з розрахунку 15 грн. з особи.

 6. Порядок сплати членських внесків встановлюється керівним органом місцевого обласного осередку, який має щорічно звітувати перед ФШУ.
 7. Місцевий обласний осередок ФШУ щорічно, не пізніше 1 жовтня поточного року перераховує 50% від зібраної суми членських внесків на розрахунковий рахунок ФШУ (для реалізації її статутної діяльності).
 8. Виконком ФШУ щорічно звітує перед Радою Федерації про використання перерахованих місцевими обласними осередками на адресу ФШУ відрахувань від суми членських внесків за звітний період.
 9. Розмір членських внесків регулюється рішенням Виконкому ФШУ, але не частіше одного разу на рік.
 10. Встановити з 1 січня 2004 року внески за участь в офіційних змаганнях, що проводяться ФШУ та її місцевими обласними осередками, для шахістів, які не є членами ФШУ, у три рази вище, ніж для членів ФШУ.
 11. З 1 січня 2004 року ФШУ не включає шахістів, які не є членами ФШУ, до списків українських шахістів, які мають міжнародний та національний рейтинг.

© Федерація шахів України (2003-2015 рр.)
При використанні матеріалів посилання на www.ukrchess.org.ua обов'язкове!