Дитячо-юнацька комісія ФШУ (Архів новин 2008-2016 рр.)

10.11.2016

....
 
Дитячо-юнацька комісія ФШУ просить зголоситись організаторів, зацікавлених у проведенні офіційних юнацьких змагань у 2017 році. Для цього необхідно заповнити заявку та вислати її скан на e-mail: grabinsky@ukr.net та оригінал на адресу ФШУ.  Остаточна дата подачі заявки 25 листопада 2016 року. Рішення про місце проведення всеукраїнських змагань буде обговорюватись на скайп-конференції дитячо-юнацької комісії ФШУ на початку грудня 2016 року.
 
Згідно рішення ДЮК в 2017 році місце проведення турнірів буде виставлятись на тендер за принципом одне місто - одне змагання.  Це дозволить розширити географію змагань та дасть поштовх різним регіонам до розвитку дитячих шахів. Для участі в тендері кожне місто повинно зазначити, яке змагання вони пріоритетно хочуть організувати, а яке змагання є резервним для них. На більш ніж два змагання претендувати не можна.
 
• Затверджені дати змагань. Перед оголошенням тендеру ДЮК пропонує для всіх змагань інтервал в 15-20 днів і це повинно зробити розклад більш збалансованим. Зміна дат тільки за узгодженням з ДЮК.
 
• Обов'язковою умовою для організаторів всіх дитячих змагань буде якісно зроблений фотозвіт в соціальних мережах та на сайті ФШУ. Також обов'язковим є  відеосюжет на місцевому телебаченні. Мінімальний призовий фонд фіналів 10 тис. грн. 

03.07.2016

...... Мiнiстерство молоді та спорту України і Федерація шахів України запрошують чемпіонів та срібних призерів чемпіонатів України серед юнаків та дівчат у категоріях до 8, 10, 12 років на навчально-тренувальний збір до чемпіонатів Європи та Світу з шахів.
Дати: заїзд — з 23 липня (день приїзду) до 1 серпня (день виїзду).
Місце проведення: пансіонат “Бойківщина”, м. Славське, посеред мальовничих Карпат.
Організаційні питання – міжнародний гросмейстер Назар Фірман nazarfirman@gmail.com.
 
Список персонально запрошених спортсменів за кошти Міністерства Молоді та Спорту:

28.05.2016

info
 
ДЮК искренне благодарит ФШУ, Министерство спорта и тренеров команд за поддержку и содействие в командировании семерых юношей и шестерых девушек на клубный чемпионат Украины.
Юные шахматисты были отобраны по спортивным результатам чемпионатов Украины 2016 года.
Участие в турнире даёт возможность получить неоценимый опыт, поднять рейтинг, провести подготовку к чемпионатам Европы и мира, а также просто познакомиться и пообщаться лучшим молодым талантам Украины.
 
Составы команд:
ЮНОШИ (Тренеры: Гринев Валерий, Гринева Марианна)

Белоус Михаил     Киев    Чемпион до 20 лет
Бахмацкий Владислав  Харьков  Чемпион до 18 лет
Сычевский Андрій   Львов   3 место до 20 лет
Крикун Юрий      Киев    2 место до 18 и до 20 лет
Елисеев Евгений    Днепр   3 место до 18 лет
Рошка Евгений     Киев    2 место до 16 лет
Усатенко Максим    Днепр   3 место до 16 лет

ДЕВУШКИ (Тренеры: Выпханюк Игорь, Харчишина Олена)

Барчук Ирина     Херсон  Чемпион до 20 лет
Краснокутская София  Харьков  Чемпион до 18 лет
Бердник Мария     Харьков  Чемпион до 14 и 2 место до 16
Шпанько Надежда    Винница  2 место до 14 лет
Салах Надежда     Харьков  4 место до 18 лет
Дубовик Анастасия   Днепр   чемпионка до 10 лет (блиц)
Пампуха Александра  Житомир

20.01.2016

info
Дитячо-юнацька комісія ФШУ пропонує персональні списки учасників фіналів чемпіонатів України серед юнаків та дівчат у вікових категоріях 12, 14 та 16 років:

info Дитячо-юнацька комісія ФШУ інформує
про проведення чемпіонатів України з шахів серед юніорів, юнаків і дівчат у 2015 році та Міжнародних дитячо-юнацьких змаганнь у 2015 році.


18.12.2015

info
Нарада ДЮК від 16.12.2015.
Скайп-конференція - тривалість 2 год. 50 хв

Присутні: Виконавчий директор ФШУ - Гнип Юрій Павлович

А також усі представники дитячо-юнацької комісії ФШУ:
1.Приходько Олександр Петрович (м. Донецьк);
2.Алексіков Олександр Вадимович (м. Харків);
3.Боднар Микола Миколайович (м. Вінниця);
4.Варицький Ігор Леонідович (м. Дніпропетровськ);
5.Ніколаєв Леонід Вікторович (м. Київ);
6.Сачук Артем Миколайович (м. Житомир);
7.Семенов Валерій Анатолійович (м. Миколаїв);
8.Хаєцький Роман Олександрович (м. Київ);
9. Грабінський Володимир (м.Львів).

Рішення ДЮК

1. Про персональні права участі в фінальних змаганнях.

Керуватись виключно спортивним принципом та регламентом. Дозволити участь Вероніки Верем’юк у фіналі до 12, в зв’язку з завоюванням титула чемпіонки Європи та накладкою чемпіонату Світу на півфінал до 12.

2.Проголосували за місця проведення наступних змагань у 2016 році.

• Чемпіонат України серед юніорів до 20 років - Львів
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років - Херсон
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 12 років – фінал - Київ
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 14 років – фінал - Миколаїв
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років – фінал - Вінниця
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 10 років - Миколаїв
• Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 8 років - Іллічівськ
• Командний чемпіонат України серед юніорів та дівчат - Дніпропетровськ
• Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2016-2017 років) серед юнаків та дівчат до 12 років - півфінал - Житомир
• Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2016-2017 років) серед юнаків та дівчат до 14 років - півфінал - Миколаїв
• Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2016-2017 років) серед юнаків та дівчат до 16 років - півфінал – Дніпропетровськ

3. Про регламент проведення дитячих чемпіонатів України у 2016 році.

• Всі змагання з класичним контролем у 9 турів провести за 8 днів. Змагання у 11 турів провести за 10 днів. Разом в один день провести 3 і 4 тур.
• Повернути змагання з швидких шахів та блискавичної гри для шахістів до 8 років.
• Всі змагання з швидких та блискавичних шахів провести за 2 дня. В перший день до обіду бліц, а після обіду та наступний день швидкі шахи.
• Зафіксувати у регламенті всіх змагань, що реєстрація учасників проводиться в день приїзду або день першого туру (до 12.00 при умові попередньої реєстрації по телефону чи інтернету в організаторів змагань). Перший тур всіх змагань з класичним контролем проводиться після обіду.
• Командний турнір проводити у 7 днів. Чотири дні (класичні шахи у 7 турів), швидкі шахи (2 дні – 9 турів), блискавичні шахи (один день – 9 турів).

08.11.2015

info Дитячо-юнацька комісія ФШУ просить зголоситись організаторів, зацікавлених у проведенні офіційних юнацьких змагань у 2016 році. Для цього необхідно заповнити заявку та вислати її скан на e-mail: grabinsky@ukr.net та оригінал на адресу ФШУ. Остаточна дата подання заявки - 20 листопада 2015 року. Рішення про місце проведення всеукраїнських змагань буде обговорюватись на скайп-конференції дитячо-юнацької комісії ФШУ на початку грудня 2015 року. Список змагань та форма заявки надаються.

30.09.2015

Веремьюк Вітаємо Вероніку Веремьюк - Чемпіонку Європи 2015 року серед дівчат 2007 року народження і молодше.
Вероніка - вихованка Шахового центру "Товариш", тренер - Дмитро Семенов.

Результати змагань

16.08.2015

foto Протягом 10 днів з 4 по 14 серпня 2015 р. у м.Трускавці, Львівської області, були проведені навчально-тренувальні збори для юних шахістів.
Більше 60 юнаків та дівчат з різних регіонів відгукнулись на пропозицію від Львівської Шахової Академії потренуватись і відпочити.
Окремо слід зазначити, що у зборах взяли участь  11 юних чемпіонів та срібних призерів чемпіонатів України, які готуватись до чемпіонатів Європи та світу. 

Подробиці, фото, відео

30.07.2015

іконка Рішення ДЮК про внесення змін до положення про проведення півфіналів і фіналів у вікових категоріях від 8 до 20 років.
Повний текст...

8.07.2015

Литва-Украина З 1 по 7 липня у Вільнюсі, в Сеймі Литовської Республіки пройшов шаховий фестиваль, присвячений Дню Державності Литви та річниці прийняття декларації про державний суверенітет України.
В рамках заходу відбувся товариський матч між юнацькими збірними України та Литви і відкритий турнір зі швидких шахів. З кожного боку брало участь по 20 найсильніших юнаків та дівчат в категорії до 18 років. Україна була представлена шахістами з Києва, Миколаєва, Харкова, Херсона, Луганська, Житомира, Одеси, Вінниці.
У матчі наша команда здобула досить переконливу перемогу з рахунком 28.5 - 11.5. У відкритому турнірі зав'язалася вперта боротьба з перемінним успіхом.
Слід відзначити високий рівень організації заходу. Крім спортивного боку, приймаюча сторона забезпечила захоплюючу культурну програму, що поєднала активний відпочинок з відвідуванням визначних пам'яток Вільнюса, Тракая і Кярнаве.
Фестиваль відбувся завдяки ініціативі та підтримці Литовського Сейму, Мінмолодьспорту України, Посольства Литовської Республіки в Україні, Посольства України в Литовській Республіці, Литовського Олімпійського комітету, Литовського Департаменту з питань культури і спорту, шахових федерацій Литви та України і україно-литовського бізнес клубу.
Учасники зустрічі висловили побажання зробити цей фестиваль традиційним.


13.07.2014

Протокол засідання дитячо-юнацької комісії
Федерації шахів України


  Час і місце проведення: неділя 13 липня 2014 року, приміщення Національного університету «Львівська Політехніка» (м. Львів) з 09.15 до 09.45.
Присутні: Захарчук Іван Романович, Алексіков Олександр Вадимович, Грабінський Володимир Олександрович, Алябишева Галина Вікторівна (надано голос Сулипі Олександру Володимировичу), Боднар Микола Миколайович (надано голос Сулипі Олександру Володимировичу), Ковтун Сергій Михайлович (надано голос Захарчуку Івану Романовичу), всього 6 голосів із 10.
Запрошені: дитячі тренери та представники регіонів України – Смолін Сергій (Запорізька обл.), Матвійчук Андрій (Львівська обл.), Білич Іван (Чернівецька обл.), Криволапов Костянтин (Запорізька обл), Кириченко Віталій (Київська обл.).
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1.Про проведення півфіналів дитячих чемпіонатів України 2014 року: до 12 років (03-12 жовтня) та до 16 років (03-12 грудня).
2.Про рекомендації щодо керівників спортивних делегацій на юнацькі чемпіонати Європи (18-29 жовтня, м. Батумі Грузія) та світу (18-30 вересня, м. Дурбан ПАР) 2014 року.
3.Про проведення дитячих чемпіонатів та інших змагань у 2015 році.
4.Різне.
З першого питання:
Слухали: Захарчука І.Р. про чотири пропозиції щодо проведення півфіналу чемпіонату України 2014 року до 12 років, це міста Львів, Чернівці, Херсон і Житомир.
Ухвалили: Відповідно до голосування Львів (1 голос), Чернівці (0 голосів), Херсон (0 голосів) і Житомир (5 голосів) рекомендувати призначити проведення півфіналу чемпіонату України 2014 року до 12 років 03-12 жовтня у місті Житомирі.
Слухали: Захарчука І.Р. про дві пропозиції щодо проведення півфіналу чемпіонату України 2014 року до 16 років, це міста Херсон і Запоріжжя.
Ухвалили: Відповідно до голосування Херсон (1 голос) і Запоріжжя (5 голосів) рекомендувати призначити проведення півфіналу чемпіонату України 2014 р. до 16 років 03-12 грудня у місті Запоріжжя.
З другого питання:
Слухали: Захарчука І.Р. про рекомендації щодо керівника спортивної делегації на юнацький чемпіонат Європи (18-29 жовтня, м. Батумі Грузія).
Ухвалили: Відповідно до голосування (5 голосів - за, 1 - утримався) рекомендувати призначити керівником спортивної делегації на юнацький чемпіонат Європи 2014 року (18-29 жовтня, м. Батумі Грузія) Грабінського Володимира Олександровича (м. Львів).
Слухали: Захарчука І.Р. про рекомендації щодо керівника спортивної делегації на юнацький чемпіонат світу 2014 року (18-30 вересня, м. Дурбан ПАР).
Ухвалили: Відповідно до голосування (5 голосів - за, 1 - утримався) рекомендувати призначити керівником спортивної делегації на юнацький чемпіонат світу 2014 р. (18-30 вересня, м. Дурбан ПАР) Семенова Валерія Анатолійовича (м. Миколаїв).
З третього питання:
Слухали: Захарчука І.Р. про проведення дитячих чемпіонатів та інших змагань у 2015 році.
Ухвалили: Провести під час проведення півфіналу чемпіонату України 2014 року до 12 років 03-12 жовтня у місті Житомирі засідання дитячо-юнацької комісії та визначитися щодо проведення дитячих чемпіонатів та інших змагань у 2015 році.

Голова комісії    Iван Захарчук  


01.02.2010

Комісія ФШУ з дитячоюнацьких і студентських шахів оприлюднила місця і терміни проведення фінальних змагань чемпіонатів України серед юнаків і дівчат у 2010 році та списки фіналістів у вікових категоріях до 12, 14 та 16 років.

Терміни підтвердження участі у фіналах: до 14 років - до 04.02.2010, до 12 та 16 років - до 16.02.2010. Підтвердження  направляти на адреси – ФШУ (rating@ukr.net) та Мінсім’ямолодьспорт України (fantazir@ukr.net).

Список фіналістів


27.07.2009

         У м. Одинцово Московської області з 13 по 17 липня 2009 року пройшли фінали міжнародних  змагань «Біла тура 2009». Серед учасників 14 команд із 12 країн світу, приємно що у їх числі дві команди України – переможець всеукраїнських змагань «Біла тура 2009» у м. Долина Івано-Франківської області юні шахісти ЗОШ № 1 міста Івано – Франківська та об’єднана збірна шкіл № 1 та № 16 міста Краматорська Донецької області. Першими у змаганнях стали казанські школярі. Перемога юних шахістів гімназії № 6 міста Казані не викликала сумнівів, хоча єдину поразку вони зазнали саме від наших юних шахістів з міста Каменяра. Боротьба  за 2-е місце була більш впертою та напруженою. Різниця між школярами України та Сербії була всього півочка, і останній  тур повинен був розставити все на свої місця. Обидві команди перемогли, але більш впевнено українці 4:0. Таким чином, 2-е місце у ЗОШ № 1 з м. Івано-Франківська (18,5 оч.), а 3-е місце у школи «Олени Четкович» з   м. Бєлграда, що набрали 18 очкок.

        В церемонії  закриття  та нагородження переможців і призерів прийняли участь головний суддя, міжнародний арбітр Ігор Ботвинник, віце-спікер Держдуми Росії, олімпійська чемпіонка Світлана Журова, посли Республіки Чорногорія та Марокко, голова міста Одинцово. Призи у різноманітних номінаціях були представлені партією «Єдіная Росія». По закінченню для дітей було організовано фуршет.

Підсумки змагань:
1. Гімназія № 6, м. Казань (Росія)             – 21,5
2.
ЗОШ № 1, м. Івано-Франківськ (Україна)      – 18,5
3. Школа «
Олени Четкович», м. Бєлград (Сербія) – 18
4. Л
іцей № 36, м. Нижній Новгород (Росія)      – 16
5. ШК «ОСШ»,
м. Плевля (Чорногорія)            – 15
6. Школа № 27 «Мика»
м. Єреван (Вірменія)      – 14,5

7. Ласнамяеська гімназія, м. Таллінн (Естонія) – 14
8. Школа № 6, м. Фр
идек-Містек (Чехія)         – 14
9. Школа «Гал
ілео», м. Братислава (Словаччина) – 14
10.
ЗОШ 1- 16, м. Краматорськ (Україна)    – 12,5
11. СШ № 13, м. Орша (Б
ілорусь)                – 11,5
12. Л
іцей «Фатха», м. Рабат (Марокко)          – 11,5
13. Л
іцей Михая Емінеску м. Кишинів (Молдова)  –  8
14. Школа № 89, м. Рига (Латв
ія)                 7

           

Турнірна таблиця


23.12.2008

 Дитячо-юнацька комісія федерації шахів України, обсудивши подані заявки від міст-організаторів, направила свої пропозиції в Міністерство України у справах сім'і, молоді та спорту щодо проведення фіналів чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат у 2009 році :

До 8 років -   м. Євпаторія, 17 - 26.04

До 10 років - м. Миколаїв, 1 - 10.05

До 12 років - м. Миколаїв, 1 - 12.04

До 14 років - м. Краматорськ, 1 - 12.03

До 16 років - м. Одеса, 19 - 30.03

До 18 років - Львівська область, Городоцький район, смт Великий Любєнь, 1-12.02

До 20 років - м. Луганськ, 1 - 12.04

Після того, як Міністерство прийме остаточне рішення будуть оприлюднені остаточні списки участників фіналів.

Списки учасників


15.12.2008

Донецька обласна федерація подає заявку на проведення фіналу Чемпіонату України з шахів до 18 років (серед юнаків і дівчат) в 2009 році. (Резервний варіант - фінал до 20 років).

Текст заявки

Миколаївський обласний шаховий клуб надав заявку на проведення фінальних змагань чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 12 років  у квітні 2009 року і до 10 років у травні 2009 року з забезпеченням  призового фонду у сумі не менше 5000 грн для фіналів до 12 років і не менше 4000 грн для фіналів до 10 років.

Текст заявки


13.12.2008

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Одеської обласної державної адміністрації надала заявку на проведення фінальних змагань чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 16 років  в 2009 році в м. Одеса в заплановані строки і з забезпеченням Акціонерним комерційним банком "Південний" призового фонду у сумі 5000 грн.

Текст заявки


11.12.2008

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації надала заявку на проведення фінальних змагань чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 14 та до 16 років  в 2009 році в м. Луганську.

Текст заявки

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації та Дніпропетровська обласна шахова федерація просять запланувати проведення у 2009 році в м. Дніпропетровську чемпіонату України серед ДЮСШ та будинків дитячої творчості та  чемпіонату України з швидких шахів серед юнаків та дівчат до 12 та до 14 років.

Текст заявки


01.12.2008

Федерація шахів Херсонської області надала заявку на проведення фінальних змагань чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 12 років в 2009 році в м.Херсоні.

Текст заявки


26.11.2008

Донецкий областной шахматный клуб имени А.В.Момота подал заявку на проведение в г.Краматорске финалов чемпионата Украины среди юношей и девушек до 14 и 16 лет в 2009 году.

С подробной информацией о заявке можно ознакомиться на специальных страницах:

Финал до 14 лет - http://www.chess.krm.dn.ua/final2009U14.htm

Финал до 16 лет - http://www.chess.krm.dn.ua/final2009U16.htm


17.11.2008

ДЮК ФШУ оприлюднює  попередні  списки фіналістів чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат 2009 року. Свої  зауваження просимо направляти за адресою morozaldr@list.ru

Нагадуємо, що термін подання заявок на проведення фінальних змагань та клопотань на участь спливає 15 грудня 2008р., після чого ДЮК ФШУ випрацює  свої пропозиції щодо проведення цих змагань та остаточні  списки.

Заявка на проведення фінальних змагань подається на дві адреси:

- на адресу Міністерства України у справах сім'і, молоді та спорту за підписом начальника областного спортуправління;

- на адресу федерації шахів України за підписом голови обласної федерації.

Списки учасників


28.04.08

В специализированной детско-юношеской школе олимпийского резерва № 9 г. Днепропетровска с 18 по 25 апреля 2008 г. прошел седьмой международный юношеский турнир по шахматам, посвященный памяти А.В. Синицина.

Подробнее...


З 17 по 21 травня в м.Євпаторії відбудуться змагання з шахів ІІІ спортивних ігор школярів України. Пропонуємо програму та умови проведення змагань.


15.04.08

З  7 по 17 липня 2008 року у м. Москва (Росія) відбудеться міжнародний командний турнір з шахів «Кубок Володимира Дворковича». До участі у цих змаганнях запрошено збірну команду України у складі 3 юнаки та 1 дівчина не старше 1992 року народження та тренер-предствник.

Дитячо-юнацька комісія федерації шахів України затвердила кандидатський список для участі у цих змаганнях:

Тренер – Грабінський Володимир Олександрович (Львівська обл.)

Учасники (основний склад) – Жеребух Ярослав (Львівська обл.),  Іпатов Олександр (Львівська обл.), Нижник Ілля (Вінницька обл.), Музичук Марія (Львівська обл.)

Запасні учасники – Сивук Віталій (Миколаївська обл.), Богданович Станіслав (Одеська обл.), Соловйова Єлізавета (Львівська обл.)


05.04.08
Пропонуємо увазі звіт про проведення фіналу чемпіонату України з шахів 
серед юнаків і дівчат до 20 років. Одеса, 4-15 березня 2008р., 
звіт про проведення фіналу чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат
 до 16 років. Одеса, 19-30 березня 2008р.

18.03.08
Пропонуємо увазі звіт про проведення фіналу чемпіонату України з шахів 
серед юнаків і дівчат до 14 років. Дніпропетровськ, 4-15 березня 2008р.

12.03.08
Дітячо-юнацька комісія Федерації шахів України внесла деякі зміни в списки
учасників фіналів чемпіонатів України серед юнаків і дівчат 2008 року 
у вікових групах до 12 років.
Оновлений список учасників

27.02.08

До уваги голів обласних федерацій, директорів шахових клубів, тренерів, спортсменів.

ДЮК федерації шахів України звертає увагу на необхідність надання в головну суддівську колегію  фіналів чемпіонату України серед юнаків та дівчат  заявки, підписаною територіальною федерацією, обласним спорткомітетом і завірену лікарем.

Учасники, що не надали заявку, не допускатимуться до участі в змаганнях.

Звіт про проведення фіналу чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 18 років. Київ, 1-12 лютого 2008р.


30.01.08
Голова ДЮК міжнародний гросмейстер Олександр Мороз:

Уважаемые тренеры, родители, все функционеры, любители шахмат, связанные с детскими шахматами!  

В этом обращении я хотел бы поделиться мыслями и планами, связанными с работой детско-юношеской комиссии (ДЮК)...

Повний текст звернення


© Федерація шахів України (2003-2015 рр.)
При використанні матеріалів посилання на www.ukrchess.org.ua обов'язкове!